Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • angielskim
  • niemieckim

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kiero wca C+E Niemcy, Bendorf8211; 3/1 8211; 2200 euro brutto/msc

Miejsc e pracy: Niemcy- Bendorf
Zakres obowiązków:
8226; Transport krajowy lub międzynarodowy (części samochodowe i inne)
8226; Typ naczepa
Wymagania:

8226; Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego
8226; Ważne prawo jazdy kat. C+E
8226; Gotowość do podjęcia pracy
Oferujemy:
8 226; Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
8226; Pracę w systemie 3/1 8211; 2200 euro brutto + 24 euro diety + 10 dni urlopu

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff. pl z dopiskiem 8222; Kierowca C+E Niemcy, Bendorf8221;.

Kontakt:

Agencja Pośrednictwa Pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy FindStaff

Poznań

email: praca@findstaff.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (375)
Dam pracę (973)