Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
  • Europa wschodnia
Wymagane uprawnienia:
  • - ADR - przewozu w cysternach

Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • angielskim
  • niemieckim

E & S Kraftfahrer GmbH - jesteśmy agencją doradztwa personalnego kierowców działającą na rynku niemieckim. Współpracujemy zarówno z dużymi spedyciami, jak i z małymi i średnimi spedyciami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści E & S Kraftfahrer GmbH potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Kierowca CE Niemcy - przyczepa BDF + TRENING 8211; System 3/1, 5/1, 6/1, 6/2 - Kassel
Opis stanowiska:
- trasy dalekobieżne po Niemczech + przygraniczne kraje
- prowadzenie zestawu typu przyczepa z BDFem
- praca w systemie 3/1, 5/1, 6/1, 6/2 (3 tygodnie praca / 1 tydzien wolny)

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy C+E z kodem 95
- karta kierowcy
- male doświadczenie jako kierowca CE
- mile widziane doświadczenie z jazdą z BDFami
Oferujemy:
- wysokie zarobki składające się z podstawy + diety
- niemiecką umowę o pracę oraz świadczenie socjalne (Kindergeld ~ 1908364; )
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- terminowe wypłaty
- 3 tygodniowy płatny trening na BDF (płatny jest dopiero po zdaniu treningu)

Wyszlij szybke podanie:
s://www. kraftfahrer-gmbh. com/promote/index. php
Daty kontaktowe

Mobil: +49 - (0) 157/86977569
E-Mail : polska@kraftfahrer- gmbh. com
Strona: s://www. kraftfahrer-gmbh. com

Kontakt:

Dennis Leszczynski

E & S Kraftfahrer GmbH

Falderbaumstr. 9b, 34123 Kassel

telefon: 004915786977569

email: polska@kraftfahrer-gmbh.com

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (539)
Dam pracę (895)