Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca C+E podwójna obsada minim. roczne doświadczenie na chłodni udokumentowane świadectwem pracy
identyfikator oferty: oferta/152309/2017-11-14

Rejon:
cała Polska
Oferta:
KIEROWCA C + E

Miejsce pracy: Unia Europejska 8211; podwójna obsada !

Nr Ref. : AK/UE/2017

Zadania:

- przewóz żywności samochodami typu chłodnia w transporcie międzynarodowym (kraje UE, w szczególności Europa Zachodnia)

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,

- mile widziane doświadczenie w pracy na chłodniach

- podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana)

- aktualne prawo jazdy z kodem 95 i karta kierowcy,

- chęć podjęcia dłuższej współpracy

Oferuj emy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),

- atrakcyjny system płacy ( podstawa + premie+ wysokie delegacje),

- praca w systemie 4/2 (4 tygodnie/2 tygodnie),

- pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd do pracy z siedziby Firmy z Wrocławia i z powrotem,

- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ka@werker. pl wpisując w tytule NM/UE/2017.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Kontakt:

Werker

Poznań

telefon: 784462419

email: ka@werker.pl

Dodaj
własną ofertę pracy