Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca C+E Stuttgart praca od poniedziałku do piątku z językiem niemieckim
identyfikator oferty: oferta/152306/2017-11-14

Rejon:
cała Polska
Oferta:
KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref. : JS/KPH/2017

Opis stanowiska:

- praca na trasach dalekobieżnych po Niemczech,

- praca na naczepie typu plandeka/firanka

- towar przewożony: artykuły spożywcze, opakowania, maszyny, drewno,

- zakwaterowanie w kabinie samochodu

Wymagan ia:

- aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy

- doświadczenie przynajmniej rok na stanowisku kierowcy C+E w transporcie

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej w transporcie)

- uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku (8-10 godzin dziennie)

- pracę na nowoczesnych i komfortowych samochodach (Scania)

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na początek na czas określony a potem nieokreślony

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wysokiej podstawy i diet

- możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia

- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ka@werker. pl wpisując w tytule

JS/KPH/2017.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www. werker. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.

Kontakt:

Werker

Poznań

telefon: 784462419

email: ka@werker.pl

Dodaj
własną ofertę pracy