Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Informacje dodatkowe:

Kierowca C+E - Lipsk 8211; 3/1- 20008364; + diety

Miejsce pracy: Lipsk
Nr referencyjny: DEL-TML/2017

OFERUJEMY:

8226; wynagrodzenie składające się z podstawy 20008364; brutto + diety
8226; umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
8226; nowoczesną flotę
8226; przestrzeganie czasu pracy kierowców
8226; możliwość podjęcia pracy od zaraz

WYMAGANIA:
8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
8226; minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
8226; prawo jazdy C+E, karta kierowcy
8226; uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

OPIS STANOWISKA:
8226; jazda autem typu naczepa, bądź przyczepa, tandem
8226; praca w systemie 3/1
8226; trasy dalekobieżne, przewóz towarów na budowę

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392.
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: k. kaminska@bergermann. pl

Kontakt:

Bergermann

BERGERMANN

Wrocław

telefon: 668 863 392

email: k.kaminska@bergermann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (368)
Dam pracę (760)