Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E

Kierowca C+E - Niemcy 8211; bez systemu do 25008364; netto! Chłodnia!

Miejsce pracy: 46286 Dorsten (nad Dortmundem)

OFERUJEMY:
8226; wynagrodzenie bez systemu do 2600 8364; brutto oraz diety 248364;
8226; legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
8226; nowoczesną flotę
8226; przestrzeganie czasu pracy kierowców
8226; możliwość podjęcia pracy od zaraz
8226; opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA :
8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
8226; minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie chłodnią
8226; prawo jazdy C+E, karta kierowcy, ADR mile widziane

OPIS STANOWISKA:
8226; jazda autem typu chłodnia 8211; MAN, DAF, Scania
8226; transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
8226; praca pon-pt, możliwość zakwaterowania
8226 ; przewóz artykułów chłodniczych

Zain teresowany? Zadzwoń!! 668 863 392
Adres do CV: k. kaminska@bergermann. pl

Kontakt:

Bergermann

BERGERMANN

Wrocław

telefon: 668 863 392

email: k.kaminska@bergermann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (368)
Dam pracę (760)