Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim
Informacje dodatkowe:

Kierowca C+E Plandeka
Lokalizacja: Fulda Niemcy
Zakres obowiązków:
61548; kierowca samochodu ciężarowego z naczepą typu plandeka
61548; 45 godz. pracy w tygodniu,
Wymagania:
61548; znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunika tywnym (B
1)
61548; min. 1 rok doświadczenia w zawodzie
Oferowane wynagrodzenie: 1700 - 2000 8364; netto/m-c.
Pracodawca gwarantuje:
8226; stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisane na czas nie określony,
8226; miłą atmosfera w pracy oraz zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mila rekrutacja@eastpower . pl
Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli: 8220; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. ) 8221;.

Kontakt:

Stachowiak

East Power

Wrocława

telefon: 5300445558

email: rekrutacja@eastpower.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (389)
Dam pracę (658)