Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane kursy:
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kiero wca CE 8211; lory 8211; możliwość przeszkolenia
regio n zatrudnienia: NADRENIA 8211; PALATYNAT, okolice Frankfurtu nad Menem

Podstawowe obowiązki:
8226; prowadzenie pojazdu typu autotransporter 8211; przyczepa + tandem z zabudową Rolfo,
8226; przewóz nowych i używanych aut osobowych, głównie do salonów Mercedesa i BMW,
8226; sprawdzanie stanu technicznego aut, wypełnianie dokumentacji,
8226; zabezpieczanie i przypinanie samochodów,
8226; telefoniczna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferuj emy pracę na przejrzystych warunkach:
8226; system tygodniowy - od poniedziałku do piątku, lub pracę w systemie 4. 1,
8226; niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
8226; niemieckie zarobki składające się z podstawy 2150 8364; brutto + diety 24 8364; netto,
8226; premia za bezszkodową jazdę do 500 8364;
8226; dla kierowców bez doświadczenia na lorach możliwe przeszkolenie

Każ demu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
8226; pracę w stabilnej finansowo firmie 8211; terminowość wynagrodzeń,
8226; prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
8226; opłacane składki emerytalne 8211; nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
8226; prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
8226; pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:
8226; prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
8226; dobrej znajomości języka niemieckiego,
8226; zaświadczenia o niekaralności

Mil e widziane:
8226; znajomość języka angielskiego
8226; doświadczenia jako kierowca CE na zestawach typu autotransporter,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: 8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm. ) 8221;

Kontakt:

Luksmann

Luksmann

Najpierw wybierz województwo...

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (364)
Dam pracę (646)