Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • pomorskie
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane kursy:
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w polskiej firmie w branży transportowej na stanowisko:
Kierowc a międzynarodowy C+E 8211; firanka. Sopot

Opis stanowiska:
8226; trasa: Europa Zachodnia
8226; typ naczepy: firanka
8226; system pracy: 3/1, 4/1 lub inny

Wymagania:
8226; prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
8226; badanie lekarskie oraz psychologiczne
8226; minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE na terenach Europy

Oferujemy:
8226; atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + diety
8226; polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
8226; terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres hr@luksmann. com lub tel. 0048 537 701 000
Więcej informacji na www. luksmann. pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Kontakt:

Luksmann

Luksmann

Najpierw wybierz województwo...

telefon: 537701000

email: hr@luksmann.com

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (356)
Dam pracę (984)