Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim

Kierowca ciężarówki C+E (chłodnia, firana) z dobrym niemieckim, Gera Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach www. PolFach. de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do miasta Gera: Kierowców CE. Wymagane prawo jazdy kategorii CE oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: okolice miasta Gera, Niemcy
- Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit)
- Okres pracy: na stałe
- Praca polega na transporcie dalekobieżnym towarów na terenie całych Niemiec
- Transport będzie odbywał się chłodnią lub naczepą z firaną
- Czas pracy: poniedziałek do piątku, mogą dojść weekendy
- Możliwe wszystkie systemy pracy 2/1, 3/1, 4/1 lub pełny etat
- Spanie jest w kabinie (brak kwatery ze strony klienta). Na życzenie pracodawca zapewnia kwaterę

Wymagania :
- Ważne prawo jazdy kat. CE (kod 95)
- Digitalna Karta Kierowcy
- Konieczne 2-letnie doświadczenie na trasach dalekobieżnych
- Konieczna dość dobra znajomość języka niemieckiego, gdyż będzie stała komunikacja niemieckojęzyczna z dyspozytorami
- Samodzielność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Zarobki dzienne netto: 90 do 100 euro
- Zarobki miesięczne netto: 1700 do 2200 euro (w zależności od systemu i klasy podatkowej)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim adres e-mail: info@polfach. de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Kontakt:

Agencja Pracy PolFach

Gera, Niemcy

telefon: 0049 151 459 680 52

email: info@polfach.de

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (372)
Dam pracę (955)