Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca międzynarodowy C+E 8211; chłodnia. Wrocław
identyfikator oferty: oferta/149646/2017-10-12

Rejon:
cała Polska
Oferta:
Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, świadczone przez nas usługi są w pełni darmowe.

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowc a międzynarodowy C+E 8211; chłodnia. Wrocław

Opis stanowiska:

8226; trasa: Europa Zachodnia

8226; typ naczepy: ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia

8226; system pracy: 4/2

8226; rodzaj przewożonego towaru: żywność

Wymagania:

8226; prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy

8226; badanie lekarskie oraz psychologiczne

8226; zaświadczenie o niekaralności

8226; minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE na terenach Europy

8226; język angielski, francuski- poziom podstawowy lub komunikatywny

Oferu jemy:

8226; atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + diety

8226; polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne

8226; terminowe wypłaty

8226; baza socjalna dla kierowców

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres hr@luksmann. com lub tel. 0048 537 701 000

Więcej informacji na www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Kontakt:

Luksmann

Wrocław

telefon: 537701000

email: hr@luksmann.com

Dodaj
własną ofertę pracy