Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca CE Erfurt walking floor/wywrotka 3/1 lub pn-pt
identyfikator oferty: oferta/139573/2017-05-19

Rejon:
Zagranica
Oferta:
Werker Sp. z o. o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIER OWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Erfurtu

Nr Ref. : MP/UL/2016

Zadania:

8226; przewóz produktów rolnych, ziaren, koksu, pasz, nawozów na naczepie typu 8222; Walking Floor8221;

Wymagania:

8226 ; doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu 8222; Walking Floor8221;,

8226; znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację,

8226; karta kierowcy + kod 95,

8226; chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy:

8226; legalne zatrudnienie w oparciu o umowę odpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,

8226; transport międzynarodowy

8226 ; atrakcyjny system płacy ( podstawa + bardzo wysokie delegacje ),

8226; praca od poniedziałku do piątku lub w systemie 3/1

8226; zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 416 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ww@werker. pl wpisując w tytule MP/UL/2016.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www. werker. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Kontakt:

Werker

Wrocław

email: ww@werker.pl

Dodaj
własną ofertę pracy