Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca CE 8211; chłodnia 8211; system zjazdowe 3. 1, 4. 1 8211; Fulda
identyfikator oferty: oferta/137545/2017-04-21

Rejon:
cała Polska
Oferta:
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kiero wca CE 8211; chłodnia 8211; system zjazdowe 3. 1, 4. 1 8211; Fulda

region zatrudnienia: HESJA, okolice Fuldy

Podstawowe obowiązki:

8226; prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu chłodnia, nowy tabor,

8226; przewóz artykułów spożywczych, mrożonek itp. w trasach dalekobieżnych po Niemczech lub międzynarodowych (Francja, Dania, kraje Beneluxu),

8226; komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim,

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

8226; systemy zjazdowe 3. 1, 4. 1, lub pracę stałą bez systemu,

8226; niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

8226; w systemie 3. 1 podstawa 1800-1900 8364; brutto + diety 24 8364; netto,

8226; w systemie 4. 1 i przy pracy stałej podstawa 2000 8364; brutto + diety 24 8364; netto,

8226; przy pracy w systemie diety wypłacane również w weekendy

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

8226; pracę w stabilnej finansowo firmie 8211; terminowość wynagrodzeń,

8226; prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

8226; opłacane składki emerytalne 8211; nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

8226; prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

8226; pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:

8226; prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

8226; komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

8226; doświadczenia jako kierowca CE na chłodniach

Zainte resowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: 8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm. ) 8221;

Kontakt:

Luksmann

Wrocław

telefon: 0048500 800 713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Dodaj
własną ofertę pracy