Patronat etransport.pl

Motor Show Truck 2018 – święto pojazdów ciężarowych

Rozpoczęcie:Czwartek, 5 kwietnia 2018 r.
Zakończenie:Niedziela, 8 kwietnia 2018 r.
Miejsce:Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań, Polska
Województwo:wielkopolskie
Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji. Tegoroczna edycja odsłoni przed Wami pojazdy w ramach pięciu salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego oraz tegoroczna nowość - pojazdy z napędem alternatywnym. Niezliczona liczba atrakcji, międzynarodowych i polskich premier oraz wydarzeń towarzyszących m.in. pokazów stuntu, torów offroad czy car tuningu podkreślają niepowtarzalny charakter wydarzenia.

W programie między innymi:
- premierowa prezentacja Volvo G0WOLNI z naczepą - zestawu długości 17 metrów,
- zmagania najlepszych mechaników - finał VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil Delvac 1,
- możliwość obejrzenia najpiękniejszych ciężarówek: wielokrotnie nagradzany ciągnik siodłowy DAF tuningowany w motywach z filmu „Alien”, doceniony na Power Truck Show w Finlandii, opolskim Master Truck Show, ciągnik siodłowy DAF „Vader”, wyróżniany na Master Truck Show i na Trailer Trucking Festival w Szwecji, Kenworth W900 firmy Łączyńscy z Gniezna, sprowadzony z Holandii jedyny taki model w Polsce, ciągnik siodłowy Volvo w barwach „Piratów z Karaibów”.

Zapraszamy!
Organizator:Międzynarodowe Targi Poznańskie
Kontakt:tel. +48 61 869 2000
email info@mtp.pl
Link:Więcej