REKLAMA

Spotkania Transportowe - WROCŁAW

Rozpoczęcie:Czwartek, 26 października 2017 r. Spotkania Transportowe
Miejsce:Wrocław, Hotel Novotel ul. Wyścigowa
Województwo:dolnośląskie
Spotkania Transportowe to połączenie konferencji szkoleniowej z miejscem spotkań biznesowych zarówno z dostawcami rozwiązań dla transportu, jak i z załadowcami, operatorami logistycznymi czy firmami spedycyjnymi, poszukującymi przewoźników do współpracy.

Podczas Spotkań Transportowych zajmiemy się tematami:

- Rewolucja w transporcie drogowym 2018 - cztery filary. Co nowego czeka Ciebie i Twoją firmę w tematach: elektronicznego rejestru naruszeń transportowych, proporcjonalnego systemu kar, nowych wymagań odnośnie mocowania i zabezpieczenia ładunków oraz badań technicznych pojazdów. Nie prześpij tych zmian. Przygotuj się na nie już dziś.
- Płace minimalne, odpoczynki w kabinach i inne "kłody pod koła" - omówienie wymagań socjalnych, stawianych polskim przewoźnikom i kierowcom w europejskich krajach
- Skąd brać nowych kierowców? Jak zatrudniać kierowców-obcokrajowców, by mogli dla nas legalnie i bezpiecznie pracować?
- Kontrole podatkowe w firmie transportowej. Na co zwrócić uwagę, by nie "podpaść" służbom kontrolnym? Jak przygotować się do kontroli, jak ona przebiega?
- Strefy ekologiczne w europejskich miastach. Jak realizować transport do/z takich miejsc, by nie narazić się na niepotrzebne problemy i kary?
- Transport odpadów w UE - duże ryzyko, a może szansa na intratny biznes? Kary za nielegalny transport odpadów - czy zawsze wiesz, co wieziesz?
- Ustawa o monitorowaniu drogowego przewozu towarów - kogo dotyczy, jak sobie z nią radzić, kogo może dotknąć niebawem?
- Zabezpiecz swój biznes, swoją majątek i swoją rodzinę - czy jednoosobowa działalność gospodarcza lub spółka cywilna to najlepsze formy prowadzenia działalności transportowej w dzisiejszych czasach?
- Ogumienie pod stałą kontrolą i jego wpływ na ekonomię jazdy i ekologię
- Nowoczesne rozwiązania technologiczne i organizacyjne zwiększające zyskowność i bezpieczeństwo działalności transportowej
(wstępny plan konferencji, która będzie uzupełniana o dodatkowe wystąpienia eksperckie. Dokładny program godzinowy przedstawimy wkrótce)

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Dokładny plan konferencji i zapisy na www.spotkania.tsl-biznes.pl
Organizator:redakcja miesięczników TSL Biznes i Truck & Van
Kontakt:tel. 22 213 88 28
Malczewskiego 17a
05-820 Piastów
Link:Więcej