REKLAMA
Patronat etransport.pl

AUTO MOTO SHOW

Rozpoczęcie:Sobota, 16 wrzesnia 2017 r.
Zakończenie:Niedziela, 17 wrzesnia 2017 r.
Miejsce:Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec
Województwo:śląskie
Samochodowe i motocyklowe premiery, spotkania z gwiazdami rajdów i wyścigów, auta, zabytkowe, elektryczne, hybrydowe, kampery, czyli wszystko co ważne i ciekawe w szeroko pojętej motoryzacji. Już dziś potwierdziły swą obecność: Opel, KIA, Ssang Yong, Hyundai, Isuzu, Mazda, Renault i Ford.

Impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku. Będzie jak zwykle wiele pokazów, konkursów, quizów i zabaw. Zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania samochodów podobnej klasy.

Planowana jest ciekawa ekspozycja samochodów używanych i wyjątkowa aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych. Wśród kupujących rozlosowana zostanie dodatkowo nagroda w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji.

Tradycyjnie podczas targów odbędzie się EKO RAJD, podobny jak w ubiegłym roku a także zlot samochodów tuningowanych, zlot Mustangów i parada motocyklistów
Organizator:Firmy: Sens i Expo Silesia
Link:Więcej