etransport.pl > Forum > VIA TOLL kara za konto na minusie
Grupa tematyczna: Policja, ITD i Urzędy
ID: 94058

VIA TOLL kara za konto na minusie

  
Posty (4479) »

skocz na koniec stronyskocz na koniec strony

« poprzedni ekran 46 z 150 następny »
~ZEN
(2013-09-20 09:20:40)
następny pseudokierowca sie znalazł, w zielonym mundurze pewnie!!Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 10:10:26)
Zen a masz coś do zielonego munduru?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 10:11:40)
Twój poziom wypowiedzi świadczy o Tobie, swoją postawą dajesz przykład histeryczkiZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 10:25:37)
józek 10 lat to wprost nie realne ; -) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 10:41:19)
~Kroko
Po pierwsze zielony u ZENa określa tzw. "krokodyli" ale ci od SEPO nie są krokodylami (tylko ci pierwsi). Po wtóre przypomnę skąd ta nazwa „ krokodyl”. Może jako „ ex” – bo „ mają małe łapki do pracy i duży dziób do gadania”. Gdyby robili to wszystko zgodnie z literą prawa, to by nie miał. Niech pokażą ci GPS (każde auto ma) gdzie był zatrzymany, a gdzie i ile kilometrów przejechał, ile zjazdów minął, ILE BRAMEK NIEPOTRZEBNIE PRZEJECHAŁ choć było tyle miejsc do zjazdów – będziesz wtedy mógł swobodnie swoją opinię wydać. Po co to było? Zadaj pytanie tym co jego zatrzymali. A na marginesie o ile sobie przypominam to wielu w gazetach głosiło teorię i nawet na mównicy sejmowej, że spraw ZENa już nowych nie będzie. Czyżby zapomnieli o artykułach o wypowiedziach ludzi niby z GITD?
Dokumenty ukradli w GITD. Szkoda. Taka przykrość. Sprawy sprzed dwóch lat to też ok?
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 10:42:59)
~józek
To jest System Elektronicznego Poboru Opłat, a nie wydział archeologii. Mamy XXI wiek a nie epokę kamienia łupanego. Zajrzyj do druku sejmowego, który został dołączony do projektu ustawy.
Podobno to są najnowocześniejsze technologie, komputery. I jest coś lub tego nie ma. Czy przez te 1, 5 roku dokumenty im się zagubiły, ukradli je i teraz odzyskali?
Nie obrażając firmy ale to jedna z najbardziej znanych firm na świecie H… dostarczyła jak i inne jeszcze firmy sprzęt elektroniczny dla Kapscha. Kapsch chwali się, że system działa sprawnie. To, że prawo pozwala to nie znaczy, że tak musi być.
To nie zajęcia z Historii. Chłopie o ile pamiętam przodujemy na świecie w elektronice, a bodajże mieliśmy już prawie 100 lat temu w odnalezieniu TV, nasi studenci wygrywają olimpiady techniczne, projekty nasze są w NASA i nawet na Marsie. Informatycy polscy są zatrudniani w Microsoft. Ba produkujemy symulatory wojskowe dla armii USA na samolociki, a my tu zajmujemy się archeologią?
DZIAŁA CZY NIE DZIAŁA TEN SYSTEM W KOŃCU? Jeszcze trochę I na emeryturze w wieku podeszłym jako starsze osoby będziemy musieli sobie przypomnieć kto prowadził autko bo im się przypomniało? CZY TO ŻART?
TO PO JAKĄ CHOLERĘ MAMY ELEKTRONICZNY SYSTEM? Po jaką cholerę zatrudnionych jest tam tyle osób? Został wprowadzony w celu usprawnienia kontroli, a nie prowadzenia wykopalisk. Tak i najlepiej może po np. 5 latach przypomnieć sobie, jak to było i kto prowadził auto z lawetą. Ja czy kolega. A może znajomemu pożyczyłem. Wykresówki też trzeba mieć przez 10 lat? Proszę zajrzeć do 3821/85 i sobie sprawdzić czy przez 10 lat czy przez 1 rok. To jedyny dokument oryginał np. w firmie transportowej. A jak kolega już nie mieszka w Polsce i nie mam jego danych?
Zresztą nie w każdym przypadku jest obowiązek prowadzenia ewidencji. Niedługo wprowadzą nam jeszcze obowiązek ewidencji na osobówki i kto był pasażerem, co robiliśmy. Najprościej to wprowadzić od razu obligo kamery z głosem w każdym aucie i z dostępem dla organu kontroli.
Po co zatrudnianych jest tyle osób, po jakiego grzyba mamy ELEKTRONICZNY SYSTEM? A Kapsch się chwali że najlepszy, najnowocześniejszy, itp., itd..
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 12:21:57)
tylko ty jako ex długo nie pracowałeś w ITD prawda?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 12:35:51)
a czy Ty expercie uważasz że osoby kontrolujące system viatoll nie mają wystarczającej wiedzy na temat sposobu przeprowadzania kontroli?!. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo tu się mylisz!!!. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 14:09:40)
~Kroko
Bynajmniej po pierwsze ja nie wszystkich do jednego worka wrzucam, a jeśli tak TO POKAŻ MI GDZIE I W KTÓRYM MIEJSCU. A jak tak cię męczy pisanie o twoich kolegach o trudno. NIE. Nie mają wystarczającej wiedzy na temat kontroli z ViaTOLLa. Zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi dla nich. Realizują wytyczne im narzucone. Jak jesteś krokodyl to wiesz a jak nie to teraz się dowiedziałeś i sprawdź to dokładnie i swoich znajomych.
Wiedza na temat kontroli i jej zastosowanie to jedno. Ale wiedza na temat ViaTOLLa to już zupełnie coś innego. Skoro jest OK to po co czekają na wyrok TK. A skoro co niektórzy mieli wiedzę to dlaczego na Polaka jednocześnie wydawali protokół kontroli, wszczęcie i decyzję o karze w jednym dniu, w jednej godzinie, w tym samym miejscu? Zakładając, że jest ok jak piszesz, to wyroki WSA, NSA, raporty NIK np. o ważeniu, etc są po prostu do d... y?!
Znam wielu „ krokodyli”, którzy nie pracują dla statystyki, również tych co się zajmują ViaTOLLem. Trudno zresztą bym ich nie znał i się wypierał tej znajomości. Niestety pamięta wół jak cielęciem był.
Po wtóre dotyczy tu i teraz - ViaTOLLa. Chyba nie byłeś na szkoleniu z ViaTOLLa w Choszczówce pod Dębem jak mieli szkolenie z ViaTOLLa albo byłeś w gronie tych co po godzinie 14 dziwny aromat od nich dolatywał i to spod znaku ADR (pakowane po 0, 5 l … ). Przyjazd osób z GITD to tak dla draki, w ramach wycieczki. Nie wspomnę o pracowniku Kapscha w cywilkach jeżdżący służbowym oznakowanym autem z logo ITD. Dowiedz się więcej. Powinieneś może lepiej poznać fakty by coś insynuować (ciekawe były np. egzaminy na kandydatów na inspektorów) Szczególnie właśnie polecam prowadzone postępowania – protokoły w GITD-BEPO, a później umarzane bo np. Kapsch się pomylił lub system nie działał. Tak dokładnie dobra to jest wiedza – na przykładzie jakich dowodów i czego? Czy wróżenia z fusów? Nie sądzę. Żaden porządny krokodyl nic bez dowodów, dokumentów niczego głupiego nie zrobi. Wydział kontroli wewnętrznej to też powstał z miłości do podwładnych bo wszystko robią cacy. Tak, pewnie dla Pana Artura by dać mu zajęcie i stanowisko. A jak już i pracujesz w ITD to zachęcam do rozmowy z Dyr. Generalnym lub Dyr. Biura Nadzoru Inspekcyjnego. Zanim coś napiszesz lub powiesz to bądź pewny. Ja zawsze opieram się tylko i wyłącznie na tzw. twardych dowodach – dokumentach podpisanych w oryginale kolorem niebieskim z pieczątkami czerwonymi z orłem w koronie. I tylko tym się posługuję. I NIE PISZE NIC CO NIE MA POPARCIA W DOKUMENTACH Z PICZĄTKAMI Z ORŁEM W IMIENIU RP i podpisem kolorem niebieskim w oryginale. Tylko i wyłącznie.
Szkoda, że nie znasz decyzji u ZENa umarzającej postępowanie tych inspektorów o których napisałem. Pewnie fakt, że ich przełożeni z GITD się pomylili i wydali decyzję umarzającą, bo naruszyli przepisy. To pewnie drobiazg. Czy też prawdą jest, że boisz się o swoje stanowisko i ciepłą posadkę w GITD? O statystyce nie będę się wypowiadał - tu Kierowcy mogą dużo powiedzieć.
Ja generalnie znam wielu bardzo porządnych niedocenianych krokodyli pracujących zgodnie z literą prawa. Znam nawet takich, co sami mandaty za kierowców po 300 zł płacą!!! Tak. Szkoda, że nie jest ich wielu. I nie obrażaj np. moich znajomych krokodyli, którzy porządnie pracują. A jak się do kogoś odnoszę to konkretnie, imiennie, z podpisem. Akurat do GITD-BEPO nawiązuję wcale nie do krokodyli, bo krokodyle stoją na drodze. Tym z ViaTOLLa to trochę brakuje choćby z ilości szkoleń. Tylko szkolą się przez 3 miesiące a nie 6 miesięcy. I nie mają takich uprawnień. Dokładnie naucz się kompetencji, statutu, regulaminu organizacyjnego. Pomoże. Poproś by ci udostępnili.
WSZYSTKICH KROKODYLI TRAKTUJĘ Z POWAGĄ I SZACUNKIEM, A ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ KŁOPOTY – ZA TO MI PŁACĄ, TO JUŻ INNA BAJKA O CZYM DOSKONALE WIEDZĄ. TO może tak WARTO przypomnieć artykuł bodaj w Gazecie Prawnej, jak pani Dyr. Biura Prawnego pisała, że jak auto stoi na bazie, w firmie i jest to też musi mieć wykupioną winietę (dawna opłata)? A może wyroki sądów dla Miasta Stołecznego Warszawy przypomnieć z listopada ub. roku?
„ Czyżby uderz w stół a krokodyl się odezwie?”
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 15:30:00)
To miło mi to słyszeć, ze jednak szanujesz Naszą pracę.
To co było na szkoleniach, egzaminach u innych mnie jakoś zbytnio nie interesuje bo nie żyję z plotek ale widzę że ty masz dobre ucho. Pamiętaj ludzie różne rzeczy opowiadają a ich dalsze roznoszenie to plotki niczym nie poparte. A już przez moment myślałem że przyjąłeś się na małego inspektora.
To ile pracowałeś w ITD?
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 15:32:06)
"fakty" jak ty ładnie napisałeś a ja powtórzę jeszcze raz to Twoje plotki, ale coś czuję ze to Twoja przeważająca domena. PozdrawiamZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 15:35:25)
a z tymi mandatami to przesadziłeś, przecież sam dobrze wiesz ze nikt tak sam od siebie nie zapłaci czyjegoś mandatu, wiesz chyba o czym ja piszęZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 16:41:04)
kroko
Z ViaTOLLa piszę tylko prawdę na podstawie dokumentów. Różnych i niekoniecznie z GITD. Są jeszcze pisma do mnie z ViaTOLLa, RPO, Prokuratury, Kapscha, pisma GDDKiA. Jest tego trochę. Nie wspomnę o pismach tych z GITD-BEPO.
Napisz maila to ci podrzucę skany dokumentów. Sam sobie poczytasz i zobaczysz czy to są plotki czy też nie. Nie opieram się na plotkach tylko na faktach i dowodach. „ Dobrze się rozejrzyj” i zasięgnij jak sam piszesz nie plotek tylko oprzyj się na faktach.
Wiem, że wiele rzeczy nie wychodzi na jaw i o wielu się nie mówi. Spokojnie, jeśli coś mówię, publicznie to zawsze tylko i wyłącznie poparte dowodami w postaci dokumentów. Możesz wierzyć lub nie.
Maila znasz więc prześlij, a ja prześlę ci np. potwierdzenia wpłaty mandatów za kierowcę, którzy inspektorzy zapłacili za kierowcę, a któremu te mandaty wystawili byś uwierzył. Tylko na dowodach dokumentach się opieram i nie na plotkach, które mnie nie interesują. A co do „ małych inspektorów” jak nazywają tych od ViaTOLLa zerknij na portal „ gazeta. pl” zobaczysz sam co piszą o swojej wiedzy i szkoleniach. Co do szkoleń z ViaTOLLa w Choszczówce pod Dębem, no cóż … jak wiesz do Warszawy zawsze miałem obok.
Nie kreuje siebie na jedynego słusznego experta np. z ViaTOLLa, bo o tym piszę. Naprawdę udaj się do GITD, bo tylko tam jest BEPO i spróbuj porozmawiać i będziesz wiedział więcej. Podpowiem – sprawa w listopadzie i wypłata odszkodowania w kasie GITD. Może ci coś ktoś powie.
A mandaty – nic prostszego podaj maila to zobaczysz. I mali inspektorzy i normalni to są już zupełnie obecnie inne bajki i opowieści. Gdybyś powiedział woj. to mogę zasugerować ci osoby, z którymi będziesz mógł sobie pogadać i którym podejrzewam szybciej uwierzysz. Śmiało czekam na maila. A zawsze możemy na kawkę się spotkać to więcej ujrzysz i pewnie się wtedy będziesz zastanawiał co dalej.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ZEN
(2013-09-20 17:13:33)
histeryczki powiadasz baranie? niech ludzie którzy są odpowiedzialni za to co sie stało akurat !!, zachowywali się ja przystało a nie srali w gacie dopuszczając się do rzeczy o których nie będe tutaj pisał, ale jak tak bardzo chcesz to Ci powiem kroko!!a może zdecyduje się na gazeteZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 17:33:35)
Chodziło mi w sprawie szkoleń i egzaminów do GITD a nie w sprawie twoich postępowań jako pełnomocnika strony. to co wypisują należy przyjąć z przymrużeniem oka. Linii orzeczniczej nie musisz mi wspominać bo znam ją bardzo dobrze tak jak i zakres przebiegu prac nad ustawami czy tez innymi aktami prawnymi.
Co do wyroków WSA to nie zawsze podobne postępowanie będzie kończyło się takim samym wyrokiem to wszystko zależy od bardzo wielu czynników.
Wytyczne nigdy nie były źródłem obowiązującego prawa jedynie drogowskazem postępowania.
Co do sankcji karnych dotyczących opłat to każdy jest zdania że powinna być zmian, że nawet w Białorusi ( system Beltoll) kary są mniejsze. Sam dobrze wiesz śledząc przepisy powstawania systemu jakie demagogie powstawały w projektach a o szopce w momencie głosowań sejmowych nie wspomnę.
W sprawie mandatów to wierz mi że musiało to wynikać zupełnie z innych przyczyn, no chyba ze ktoś z inspektorów zarabia 7 tysięcy złotych i stać go na taki dobry gest aby zapłacić komuś mandat.
Brzmi to jak coś w tym stylu: Panie kierowco proponuję mandat 300 zł ma Pan prawo odmowy ale niech się Pan nie martwi ja go zapłacę, , haha
Praca w firmie nauczyła mnie równoważenia słów i szacunku dla innych min. kierowców ( TYCH UCZCIWYCH) bo naprawdę wykonują kawał dobrej roboty i mimo negatywnej opini użytkowników jak Nomad itp. cieszy człowieka jak widzi jak kierowca się stara w swojej pracy i pogłębia swoją wiedze, pytając się o przepisy czy też nawet dyskutując na temat.
Pozdrawiam
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 17:38:09)
I znowu sie unosisz Zen, idź do Kościoła jak przystało na prawdziwego katolika i wybacz tym co Ciebie skrzywdzili.
Ps. nadstaw jeszcze drugi policzek
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ZEN
(2013-09-20 17:40:09)
kroko bądz TY UCZCIWI I TOBIE PODOBNI TO NIE BĘDZIE KŁOPOTU!!Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 17:44:10)
o mnie się nie bój martw się o osoby podobne do Ciebie, módl się za nieZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ZEN
(2013-09-20 17:44:26)
ja nikomu w droge nie wchodziłem, mi weszli i to nie raz, więc przestać pisać głupoty juak nie wiesz o co chodziZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 17:46:27)
ale to nie ja się unoszę i nie wypisuje złotych myśliZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~józek
(2013-09-20 17:47:08)
~Kroko
(2013-09-20 10:25:37) józek 10 lat to wprost nie realne ; -)

W tym kraju wszystko jest możliwe. Uwierz mi.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-20 17:50:34)
Józek to wprost nie możliwe z punktu archiwizacji dokumentów stosowanych w przewozach drogowych.
Akurat ten termin 10 lat technicznie jest nie możliwy ; -) Pozdrawiam
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ZEN
(2013-09-20 17:54:15)
przez takich jak ty ten kraj jest taki jaki jest, za taką podłą prace nie ma wystarczającego wynagrodzenia, chyba ze jest to zboczenie jakieś, ogolnie moge to tylko tak sobie to tłumaczyć, nijak inaczejZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 18:33:17)
~Kroko
Nie mówiliśmy tu o wszystkich inspektorach tylko o systemie ViaTOLL i tych co w GITD-BEPO pracują. Jak wiadomo wszyscy są zatrudnieni w Wa-wie nawet ci z Gdańska, Rzeszowa, Krakowa czy Szczecina.
Jak chciałeś chwalić inspektorów od ViatOLLa to od razu trzeba tak było. A jak masz odwagę to się śmiało przedstaw, Nic nie stoi na przeszkodzie. Mnie czy ZENa znasz.
Zresztą na temat ITD, . czy też szczególnie GITD nie chce mi się wypowiadać. Już wiele razy pisałem. Co jest możliwe a co nie jest możliwe, szczególnie w GITD-BEPO lepiej nie wypowiadaj się jak ani nie znasz realiów ani też nie widziałeś dokumentów. I nie mów o archiwizacji.
Naprawdę jak będziesz miał okazję to udaj się do GITD. A co do ViaTOLLa to też lepiej ostrożnie. Skoro już jesteś inspektorem to taka prostota jak rozporządzenie w sprawie kontroli i dane jaki może żądać GITD są bardzo proste jak budowa cepa. Tylko powiedz dlaczego GITD-BEPO łamie przepisy w załączniku do wezwań? To też niemożliwe? A może powiesz na jakiej podstawie z kontroli mobilnej sporządzało jednocześnie protokoły, wszczęcia i wydawało decyzje? Podaj maila to prześlę ci ciekawostki typu antydatowanie dokumentów, czy tez w tej samej sprawie wezwanie i w nim wszczęcie postępowania administracyjnego a w kolejnym piśmie (ta sama osoba – dyrektor biura) zaprzeczenie, że nie było prowadzone postępowanie administracyjne. Czy to poświadczenie nieprawdy? Jak nie to każdy z inspektorów na drodze nie będzie się już tłumaczył. Jak coś nie tak to powie – pomyłka. A może chcesz zobaczyć upoważnienie, które podpisał Główny później niż dwie osoby go odebrał? O sorry, a może one poświadczyły nieprawdę? I nie mów że to pomyłka. Bo jeśli tak to każdy powie, że pomyłka i za mało wpłacił i dlatego mu zabrakło na koncie.
I nie mów naprawdę o GITD, szczególnie BEPO. Chyba, że chcesz poczytać, to na maila. Może przesłać ci ja w BP bez dokumentów rozpatruje się sprawę. Takie nowoczesne podejście – innowacyjne. Znów za dużo się rozpisałem. Podaj maila to sobie poczytasz. Przeczytaj tylko po co wprowadzono Elektroniczny System, a jak będziesz miał okazję to może w BP pokażą ci protokoły z przesłuchań tych dwoje z Kapscha. Dowiesz się wtedy coś niecoś o systemie. Bo ja mogę podpowiedzieć by sobie kierowcy wypróbowali jazdę jeden za drugim w odległości mniejszej niż 5 m i z prędkością mniejszą niż 50 km/h i sprawdzili system – komu piknie i ile razy i co się później wydarzy. Czy to jest sprawnie działający system? Zresztą ciekawostek jest dużo więcej.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-20 18:41:07)
My tu o badziewiu viaBOX, o systemie co nie działa, o wymuszeniach, poświadczaniu nieprawdy... a ten nic tylko chwalić inspektorów. Tak szczególnie tych co na początku wystawiali i protokół kontroli, wszczęcie postępowania i decyzję, a tera już tylko protokół. Przecież przepisy się nie zmieniły. To czy to jest niedopełnienie obowiązków czy było nadużycie stanowiska? Który paragraf trzeba zastosować?
Najlepi ej jak znajduje się dokumenty po prawie dwóch latach.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~POMOC VIATOLL
(2013-09-21 20:28:43)
Prawnik specjalizujący się w sprawach VIATOLL:
://www. twojeporady. pl/PL-H59/nasi-ekspe rci/SNjYxMA%3D%3D/ek spert. html
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zzx
(2013-09-21 20:44:29)
do kroko:
tłumaczenie tym dwóm (... ) rzeczy oczywistych jest stratą czasu.
jeden namiętnie używa ctrl c + ctrl v, a drugi ma wszystich za wrogów i spina się jak agrafka (może dlatego że miał swoje 5 minut w TV).

prawda jest taka że może kary są za wysokie, ale znając mentalonść rodaków zawsze będą chcieli wy... ć system i wszystkich dookoła.

czepianie się przez ex... pracowników i wszystkich mających inne zdanie niż on sam jest śmieszne na pewno dla mnie podobnie jak straszenie art 212. już mu kiedys napisałem by skierował zawiadomienie gdzie trzeba, ale chyba nie potrafi lub nie ma czasu.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-21 21:23:32)
Zawsze uważałem i uważam że wyrażajmy się o kimś tak jak byśmy chcieli by mówiono o nas. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-21 21:24:37)
Ciekawe ile prawnik bierze od sprawy a co w przypadku przegranej?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Przewoźnik
(2013-09-21 21:27:59)
kroko - obyś cwaniaczku kiedyś został dopadnięty przez ową lub podobną "sprawiedliwość".
Może wtedy poczujesz ból na własnym garbie.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
« poprzedni ekran 46 z 150 następny »

skocz na początek stronyskocz na początek strony

Twój adres IP: 54.81.94.71 = ec2-54-81-94-71.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 5+2 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
OSTATNIO KOMENTOWANE »
Wątek forumPolacy zza miedzy co plujecie na Polskę ! (220) »
Wątek forumIle Powinnien Zarabiać Polski Kierowca (288) »
Wątek forumWiesiek najlepszy kierowca w firmie! (186) »
Wątek forumMAM DOŚĆ - ten zawód to niewolnictwo. (118) »
Wątek forumZA KTÓRYM RAZEM ZDALIŚCIE PRAWO JAZDY?? (163) »
Wątek forumAlbor transport (23) »
Wątek forumJAS-FBG Kto ma jakas opinie o tej firmie. (344) »
Wątek forumKtoś wygrał w Sądzie ryczałt za noclegi?? ? :-D (11) »
Wątek forumWOLTER KOOPS (3) »
Wątek forumodbierać licencje dziadom (125) »
Wątek forumZatrudnię kierowcę C+E Kalisz min 8800zł netto (5) »
Wątek forumKURS NA PRZEWÓZ RZECZY CZY JEST POTRZEBNY (6) »
Wątek forumH. ESSERS co to za firma? (730) »
Wątek forumdlaczego w DELTA TRANS nie ma lodówek w autach? (150) »
Wątek forumThermo-Transit Polska w Barlinku (1264) »
Wątek forumILE ZARABIA KIEROWCA GRUSZKI (44) »
Wątek forumSposoby powstrzymywania kierowców od kradzieży paliwa (663) »
Wątek forumMZA WARSZAWAKOMUNIKACJIA MIEJSKA. (147) »
Wątek forumKBE KARO JELONEK POZNAN (3) »
Wątek forumCos na temat firmy SILVA z Mielca (462) »
Wątek forumAutolaweta do 3, 5T - formalnosci na drodze (38) »
Wątek forumWYWROTKA 8X6, 8X8 Warszawa i okoklce (1) »
Wątek forumProfit Fresh z Alwernii (30) »
Wątek forumStałe zlecenia na busa sprzedam (18) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontkącik na kawę (190442) »
Wątek forumMobilis w Warszawie (19) »
Wątek forumSpedition Biermann (30) »
Wątek forummarne zarobki w Niemczech (154) »
Wątek forumRADIO (5) »
Wątek forumSILVA- SZCZECINEK (593) »
Wątek forumRyczałty po " nowemu ", czyli jak poseł z PISu.. (138) »
Wątek forumMercedes Actros MP2 przeblem z biegami (10) »
Wątek forumod stycznia potrzebny kierowca c+e, sochaczew (32) »
Wątek forumPoznam kierowce (52) »
Wątek forumbaltic trans (556) »
Wątek forumAZ TRANSPORT LOGISTYKA (220) »
Wątek forumMauffrey (146) »
Wątek forumEddie Stobart UK szuka kierowcow (377) »
Wątek forumPRACA W ANGLII JAKO KIEROWCA CIEZ. -CO POTRZEBNE (103) »
Wątek forumFaktoring -czy ktos ma (25) »
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2014
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2014 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd