Euro Finannce Sp. z o.o.
etransport.pl > Forum > VIA TOLL kara za konto na minusie
Grupa tematyczna: Policja, ITD i Urzędy
ID: 94058

VIA TOLL kara za konto na minusie

  
Eurotrailer Sp. z o.o.
Posty (4418) »

skocz na koniec stronyskocz na koniec strony

« poprzedni ekran 46 z 148 następny »
~były
(2013-09-09 20:28:25)
do ex-krokodyl... z którego jesteś województwa?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Zniesmaczony
(2013-09-09 21:27:17)
Witam. Szef zapomniał wpłacić na viatolle i to całe saldo wynosiło 0 zł a mi na dwóch bramkach pikło trzy albo cztery razy. Zatrzymałem się, zadzwoniłem do niego i ten szybko jak tylko mógł zatrzymywał samochody i pojechał wpłacić na viatolle. I teraz mam pytanie. Czy Inspekcja niebawem mnie zatrzyma czy kara przyjdzie do szefa? PozdrawiamZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Zniesmaczony
(2013-09-09 21:31:32)
do tej pory żałuję, że jak pikało mi dwa razy to nie zadzwoniłem do szefa... Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kiero
(2013-09-09 21:32:14)
a co w przypadku jak wyprzedzałem pod bramownicą i nie pobrało opłaty? kasa na koncie była, zakazu wyprzedzania czy linii ciągłej nie było. Mam czekać na kare teraz?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-10 07:37:21)
Cisza i spokój tak, jaby nikt nie dostawał wezwań i przestał istnieć zarówno ViaTOLL jak i GITD-BEPO z Kapschem.
Być może jest już OK. i skończyły się kłopoty. Już nie ma problemów. A gdzie Kapsch zgubił protokoły kontroli źle działających viaboxów i kiedy to badziewie będzie spełniać normy prawne i zostanie dopuszczone do korzystania. Jakoś ustaw PRD widać, że Kapscha nie dotyczy. A co to obchodzi ViaTOLL? Dopuszczone czy nie ważne by kroić obywatela. I wyjdzie później taka propaganda sukcesu jak za epoki dawnej komunistycznej i pokażą małe dzieci.
Szkoda, że nie pokażą rodziców, którzy zamiast kanapeczki, szklanki mleka, owoców, lizaka … za błędy systemu ViaTOLL będą płacić słone kary i TO NIE Z ICH WINY.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-10 07:44:11)
~były
To nie ma znaczenia z jakiego województwa. Mam z każdego województwa poszkodowanych przez ViaTOLLa, . a jak pewnie widać - jestem powiedzmy z Warszawy, choć w różnych częściach Polski też przebywam.
Jak już jestem w Warszawie to oczywiście odwiedzam moich ulubieńców w GITD. No bo jak można by było o takiej wizycie zapomnieć. To po prostu nie wypada ich nie odwiedzić. Oczywiści jakoś nie chcą ci z GITD-bepo nigdy przyjść i coś wyjaśnić. Mówię tu o odpowiedzialnych. Ci zwykli wklepywacze danych z GITD-BEPO najcześciej. tylko biernie ale POSŁUSZNIE I WIERNIE (niekoniecznie myśląc, logicznie, zgodnie z prawem, etc… ) wypełniają wolę przełożonych. To tak jak przyjmowanie petentów poza urzędem biurem, na korytarzu obok pani z recepcji, toalety czy też salonu pielęgnacji stóp. Ot brakuje na stolik i krzesła – bardzo biedny urząd.
~Zniesmaczony
Ins pekcja będzie zatrzymywać do 1 miesiąca ale i Szef może wskazać kto kierował i takie tam.
A szef to, że wpłacił … pewnie będzie za późno i to powiedziałbym NA PEWNO. Nie martw się przyjdą wezwania ZA ŹLE DZIAŁAJĄCY SYSTEM nie za brak opłaty. Bo niby dla kogo wpłacasz? Proszę zajrzeć do ustawy czy jest tam taka nazwa ViaTOLL? A że jakieś tam *ły, umowy … A widział je ktoś? I tak zostały utajnione. A co to prywatna kasa czy pieniądze publiczne. To należy się kontroloa i to pożądna.
~kiero
I właśnie wracamy do sedna sprawy. Nie martw się przyjdą wezwania o wskazanie kierującego. Właśnie po to nie pobiera i PODKREŚLAM ŹLE DZIAŁA I SYSTEM I BADZIEWIE O NAZWIE viaBOX by łupić niezgodnie z prawem obywatela. Też Polaka. To taki bonus od tych co niby wybrani są z woli narodu i jemu mają służyć.
Przypominam dla chętnych bez spacji:
pier. itd@gmail. com
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Zniesmaczony
(2013-09-10 07:59:56)
ex-krokodyl, dzięki. A mam jeszcze jedno pytanie. Jak już Inspekcja mnie zatrzyma, bo póki co mi się udaje, to wskaże mi na których bramkach przejechałem na zerowym saldzie? Bo też czytałem gdzieś, ze na bramkach jak nie ma kamer, to jest szansa że ani inspekcja nie zatrzyma ani nic nie przyjdzie. No ale ja tam nie byłbym taki pewny czy faktycznie tak jest. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-10 08:26:50)
Zatrzymać może wszędzie, a nie tylko na bramkach. Oczywiście na płatnym odcinku, drodze… i poza też. A jak już zatrzyma to nie po to by coś dać ale zabrać. Tak bzdety wskażą na podstawie bramownic kontrolnych. I takie tam dyrdymały.
Tak więc należy miesiąc nasłuchiwać ale chyba CB… , a później czekać … na wezwano.
Co wskaże i co napisze nie leży w kompetencji organu kontroli a nie moim. To pytanie do niech. Możemy pogadać o prawie, a nie co zrobią.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Zniesmaczony
(2013-09-10 08:44:49)
Teraz trzeba sobie życzyć, zeby tych bramek było jak najmniej przez które przejechałem na zerowym saldzie. Za kilka złoty takie kary. Paranoja. Szef zapewne będzie się odwoływał. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~mix
(2013-09-10 09:05:20)
po jakim czasie można sie spodziewać pisemka o wskazanie prowadzącego pojazdem gdy brakło środków na koncie viatola?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Zniesmaczony
(2013-09-10 09:15:24)
z tego co tutaj wyczytałem, to można się spodziewać nawet po roku. Ale większość przypadków jest takich, ze to wina systemu, który uznał, ze nie została uiszczona opłata na bramce pomimo tego, że na koncie kasa była. W moim przypadku akurat kasy nie było na koncie i dwa albo trzy razy pikało mi czterokrotnie. Niech szef się cieszy, ze mu to zgłosiłem, bo w innym wypadku, to nie wiem ile tych bramek byłoby przejechanych nie tylko przeze mnie, ale i przez innych kierowców z firmy. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~cyborg
(2013-09-11 11:25:13)
Gdzie te śmieszne zmiany w przepisach, tyle obiecanek i nicZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~andwyd
(2013-09-11 11:28:22)
to tylko takie bajery - kasę trzeba doić dokąd się daZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~cyborg
(2013-09-11 11:30:13)
tyle szumu i nic?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~andwyd
(2013-09-11 11:46:14)
a co ty kolego myślałeś że żyjesz w normalnym kraju!Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~cyborg
(2013-09-11 11:59:58)
od tak z ciekawości pytam, wiem że to niejasna sprawaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-11 13:43:24)
Jak macie okazję to walcie do Warszawy wspierajcie i mówcie wszystkim protestującym o ViaTOLLu, o bzdurach, o braku poszanowania obywatela by tak np. z 29 groszy choć kasa i viaBOX był, (ba nawet umowa w systemie post-paid) próbować karać kwotą 3 tys. !!! Niech zobaczą jakie bzdury wypisują wklepywacze danych z GITD-BEPO !!!
Pomimo, że np. ja tyle pisałem nie wiem doprawdy co to za bzdury z tymi zmianami przepisów. Skąd te wiadomości? Na jakiej podstawie te informacje?
Zmiany tak! W budżecie! I w wytycznych do łupienia obywatela, też rodaka i Polaka !!! Nikt oficjalnie nawet nie pokazał żadnego projektu !!! Nawet na mównicy jakaś pani sobie wyszła bo minister ani żaden wiceminister nie miał czasu!!! Wstyd i hańba! Tak najlepiej jak dziadek 70 letni będzie smigał za kółeczkiem i po „ pace” skakał na rozładunku/załadunku . Tak to tak. Czekam też aż 67 letni krokodyl będzie się wspinał na magnumkę i sprawdzał tacho.
ViaTOLL co to za bubel? Co to za badziewie o nazwie viaBOX? Nie dziwmy się więc, że wzorem ministra wklepywacze danych wychodzą do petentów i na korytarzu poza urzedem obok toalety ich przyjmują. Dokumentów nie mogą znaleźć giną im lub im kradną czy co?
I najlepiej jak najpierw sa wezwania a później nie szybka, Kapsch się pomylił. Przecież to SKANDAL!!! Zrezstą żenadą jest by organ kontroli i to centralny RP uzależniony był od firmy prywatnej!!! Tak to tylko u nas. Pomyłką były wybory tych, co tylko zegarki interesują.
Tak i najlepiej to apelować, że protesty a tu dzieci, młodzież i np. teraz paraliż Warszawy. Tak a jak się mo*duje z głupiego i bezprawnego ViaTOLLa całe rodziny, pozbawia się wielu tysięcy rodzin środków do życia bo wklepywacze danych bzdury wypisują – nie, to jest ok. Tego już nikt nie widzi. Tu to mogą odpowiadać ale już w GITD-BEPO to po co. Jak się nowelizuje ustawę o dwa za późno. Nie nie ma czasu by zrobić coś w terminie. Tego jak kilka tysięcy kierowców czekało na umowę ministerstwa w sprawie ADR i uprawnień i nie mogło jeździć tego to nikt nie widział.
Żadnych zmian i planów zmian nie było i nie będzie. Wystarczy logicznie pomyśleć. A ci co do tej pory z ViaTOLLa mieli kłopoty i potracili wiele to co odszkodowania dostaną? Z odsetkami? I wyrównaniem?
Nie wiem doprawdy kto i gdzie widzial i czytał na papierze propozycje zmian. Skąd takie banialuki? Czy ktoś może wskazać mi choć jedną osobę za to odpowiedzialną, która to powiedziała? Czy ktoś może wskazać choć jeden taki dokument z propozycją?
Bardzo proszę przestańcie już powielać to czego nigdy nie było, nie ma i nie będzie. To nie targ, że jedna babcia drugiej babci coś tam na targu opowiedziała. Naprawdę trzeba się zjednoczyć i powalczyć z krzywym ViaTOLLem i tego typu bzdurami, by za 29 groszy (kasa jest, badziewie viaBOX jest) dostać bezprawnie kare 3 tys. zeta. Co to jest? Czy to nagroda za to że takich z woli narodu wybrali a ci maja ten naród gdzieś???
Gdzie jest honor, ojczyzna, naród, społeczeństwo, rodzina, dziecko … ? Tak jak jedno dziecko będzie trochę miało nadwagę to wszyscy się interesują. Nawet media. Ale jak już z uwagi na źle działający ViaTOLL, badziewie o nazwie viaBOX czy tez bzdury z GITD-BBEPON POZBAWI SIĘ KILKORO DZIECI przyszłości, pozbawi rodziców środków do życia to już wszyscy są ślepi?
W Stanach gdzie rządzi Bóg dolar jest np. takie prawo, że nawet ci co mają kasę muszą się dostosować najpierw do społeczeństwa. I to naród jest najważniejszy. A u nas? Najważniejsi są ci co mają kasę, a naród ma się w d… e. Jak zresztą można zakładać, że wpływy do budżetu z fotoradarów z łamania prawa będą wynosiły aż 1, 5 miliarda? Co z własnego doświadczenia pana ministra wiadomo było, że łamią prawo? Jak można w ogóle tak obraźliwie myśleć o własnym narodzie, że łamać będzie prawo? Co to wnioski na podstawie własnego doświadczenia, że się łamie prawo? Co to za założenie, że co, jak sąsiad z jednej strony za przeproszeniem zabił to i drugi to zrobi w następnym roku?
Szkoda mówić jak się widzi takie dyrdymały. Zawsze powiem, że jak ktoś zakłada taką statystykę to znaczy, że sam tak robi. Tylko na własnym doświadczeniu można takie wnioski wysnuwać i to jeszcze publicznie głosić.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~David
(2013-09-12 19:22:43)
Ja znow mam taki problem ze zazwyczaj raz na 2 miesiace nie pobierze oplaty na ktorejs bramce, pieniadze sa ale nie ma polaczenia jest cisza pod bramownica. Sprawe od razu zglaszam na infolinie odpowiedz jest z numerem sprawy ze to zalezy od roznych warunkow itp... ale martwi mnie to ze pisza w tym pismie ze urzadzenie ma byc prawidlowo zamontowane i boje sie ze moga sie na to powolac probujac mnie kiedys ukarac. Urzadzenie jest w prawidlowym miejscu. Co sadzicie zeby zamontowac kamere w kabinie zeby miec dowod ze urzadzenie nie bylo schowane czy tez zle zamontowane?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-13 00:10:18)
~David
Niestety wklepywaczy danych w GITD-BEPO to nie interesuje. A skąd ta pewność, że to np. polskie badziewie viaBOX? A może pożyczone od kumla żeby nie zapłacić 30 groszy?
To żaden dowód.
Musisz po prostu czekać na swoje wezwanie i się zastanawiać przyjdzie – nie przyjdzie.
Przeczytaj cały wątek to będziesz wiedział.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~księgowy
(2013-09-13 08:49:05)
~mix
(2013-09-10 09:05:20) po jakim czasie można sie spodziewać pisemka o wskazanie prowadzącego pojazdem gdy brakło środków na koncie viatola?

Nawet do 10 lat kolego
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-13 09:49:58)
~księgowy
Tu ja bym się spierał. Czy postępujemy zgodnie z literą prawa jako opłata administracyjna wynikająca z Kpa czy też przyjmując banialuki wklepywaczy danych z GITD-BEPO będziemy korzystać z innych przepisów.
Tu jest niestety Kpa a nie art. 78 ust. 4. Powinni sprawdzać jeszcze abonament RTV za radio.
To zależy wg jakich przepisów. Czy tak jak wynika z postępowania administracyjnego i ustawy Kpa czy też jak chcą z GITD-BEPO wg kpow, kw czyli z postępowania mandatowego to inaczej to wygląda – znacznie krócej.
Powiedziałbym tak albo rybki albo akwarium. Z Kpa tak powinno być.
Z drugiej jednak strony i to ZASADNICZEJ jak można coś odkopywać skoro to jest system i jest albo nie ma. WSPOMNĘ O SYSTEMIE NIEDOPUSZCZONYM I NIESPRAWDZONYM O BADZIEWIU viaBOX, o poświadczaniu nieprawdy przez pracowników Kapscha pod rygorem odpowiedzialności karnej, o danych osobowych udostępnianych bez wiedzy i zgody, itd., itp., - o łamaniu prawa przez organ krótko mówiąc.
TO NIE ARCHEOLOGIA !!! i NIE epoka lodowcowa, a BEPO w GITD TO NIE WYKOPALISKA (CHYBA, ŻE … ). A to, że wklepywacze danych nic nie robią razem z Kapschem, badziewiastym systemem, który nie działa, etc … to już inna bajka.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~atr
(2013-09-13 21:43:39)
Do ex-krokodyla. To jesli powinni opierac sie na Kpa to ile wg tej ustawy mogna cofnac sie wstecz. Ile lat?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~księgowy
(2013-09-14 08:27:03)
ex napisz konkretnie odpowiedź a nie piszesz elaboraty z których nic nie wynikaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ktosik
(2013-09-14 08:29:35)
ale to trzeba umiec ujac mysl w jedno zdanie. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~lolek
(2013-09-14 10:56:44)
Żadnych konkretów tylko masło maślane. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Janusz
(2013-09-14 12:17:21)
a tak dla przypomnienia, podpowiedzcie co robić jak bramka nie "zapika"
i to nie tylko mnie, bo na radiu każdy mówił, że ta nie "pika'
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-14 12:27:35)
~Janusz
Przeczytaj cały wątek bo już pisać mi nie wypada, a zaraz znowu się ktoś odezwie że o tym samym piszę. Już pisałem i o co niektórych bramownicach również, które nie pikają choć kasa i badziewie viaBOX jest jak należy.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-14 12:57:00)
~księgowy, ~ktosik, ~lolek, itp.
Pisałem już wielokrotnie, nawet w tym wątku.
Zaznaczam wyraźnie, że piszę o wezwaniach, ViaTOLLu, postępowaniu GITD-BEPO, a nie o Kpa czy innych przepisach. Piszę OGÓLNIE - nie konkretnie. I tak są moje wypowiedzi zbyt obszernie wyjaśniające cały ten system i postępowanie.
Nie jestem od nauki i od publicznego wyjaśniania prowadzenia postępowań. A to, że wszyscy by chcieli dostać szablony pism ZA DARMO, wyjaśnione „ kawa na ławę” lub „ jak krowie na rowie” - to nie u mnie. Chyba, że dotyczy to moich „ klientów”.
To moje zajęcie, DOŚWIADCZENIE I POŚWIĘCONY CZAS NA NAUKĘ CZY ZGŁĘBIANIE PRZEPISÓW.
Jeśli ktoś nie rozumie to niech poszuka innych, tych co pisali dużo i wyjaśniali. Pisali (chwalili się) ile to listów i do kogo napisali. Np. pisali, że już będą zmiany, a których nie ma i nie można znaleźć. Nawet propozycji tych zmian nigdy OFICJALNIE nie było i nie ma O CZYM PISAŁEM WIELOKROTNIE I SIĘ to niestety tylko POTWIERDZA. Owszem jedynie „ nasze prośby -poszkodowanych̶ 1; w sprawie ViaTOLLa były i są. Lepsze czy gorsze ale są. Wielu czepiało się, że za odcinki jest opłata, a nie za drogę - choć przepisy i wyroki NSA wyraźnie o tym mówią. Logika i myślenie w sprawie np. płatnych odcinków (jak np. budowa A2, A1 też to wskazuje – PATRZ przepisy w sprawie dotacji na budowę dróg ).
A jak ktoś wymaga jednego zdania, to Jedno zdanie brzmi następująco:
„ ; ViaTOLL, GITD-BEPO i wklepywacze danych, Kapsch – naruszenia przepisów prawa. ”
Drugie może być następujące:
„ ; Wezwanie do wskazania kierującego”, postępowanie GITD-BEPO, to naruszenia przepisów prawa”
PONOWNIE WYRAŹNIE PRAGNĘ PRODKREŚLIĆ, ŻE NIE MIAŁEM I NIE MAM KOMPETENCJI, A TYM BARDZIEJ WPŁYWU NA TO CO ROBIĄ W ViaTOLLu, GITD, Kapschu!!!
POZOSTAJE MI JEDYNIE WALKA Z NIMI I Z TYM CO ROBIĄ. Przede wszystkim walczę o dobro moich klientów, z czego niestety korzystają również inni o czym świadczą choćby pisma – zmiany w wezwaniach i załącznikach. Jakoś tylko ja o tym piszę o czym doskonale wiedzą w GITD i Kapschu.
Tu przedstawiam OGÓLNIE SWOJE STANOWISKO W TEJ SPRAWIE. Podejrzewam, że gdyby nie te wątki to nikt by o niczym nie wiedział. Dalej pozostałoby jedynie płacenie kar i nic poza tym.
Dla mnie wystarczy to, że moi klienci wiedzą, że nie płacą żadnych kar, dostają pisma, umorzenia postępowań (bo np. Kapsch się pomylił) czy też umorzenia kar przez GITD z ViaTOLLa.
Wystarczy dla mnie to, że pan minister od transportu na moje pisma wyraźnie GITD zwraca uwagę, że to co zawarte jest w moich pismach jest zgodne z prawem i wzywa ich „ do usunięcia naruszenia prawa”. Szkoda, że tylko w moich pismach, a publicznie pomija to nawet w odpowiedziach do RPO.
Powtórzę:
Wiem, że moje wypowiedzi nie do wszystkich dotrą ale na pewno dla wielu okażą się jakąś wskazówką. Jedynie wielu sugeruje, że moje wypowiedzi są zbyt obszerne dotyczące tematu tzw. „ ViaTOLLa” na „ etransport”.
Czy to przeszkadza a jeśli tak to komu?
Zachęcam do wypowiedzi na innych wątkach na forum:
„ ViaTOLL, GITD-BEPO i KAPSCH - brak odpowiedzi”,
„ ViaTOLL, kary a stanowisko RPO”,
„ ViaTOLL, kary a stanowisko RPO”,
Pozdrawiam Piotr pier. itd@gmail. com
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-14 12:58:19)
„ dostałem karę 60 tys. za brak kasy na viatollu” Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zzx
(2013-09-14 13:43:31)
do ex...
dochodzisz do wprawy coraz lepiej spamujesz.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
« poprzedni ekran 46 z 148 następny »

skocz na początek stronyskocz na początek strony

Twój adres IP: 54.81.124.198 = ec2-54-81-124-198.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa.


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+3 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:WOTRANT S.L. ( Wtransnet )
Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
OSTATNIO KOMENTOWANE »
Wątek forumCzy istejne więc choc jedna dobra firma transportowa??? (301) »
Wątek forumNie jestem komuchem - sprostowanie (1) »
Wątek forumzakaz niemcy 31. 10. 2014 (5) »
Wątek forumjaka nawigacja najlepsza po warszawie?? (19) »
Wątek forumkupie CW lub WTT dzialajacy w Roberts Europe (18) »
Wątek forumHUBER Jaworzno (1669) »
Wątek forumZarobki w firmach kurierskich?? ? (94) »
Wątek forumADR Cysterny - jakie dodatkowe kursy? (4) »
Wątek powiązany z plikiem wideoButter (6) »
Wątek forumatulogistic z krakowa (55) »
Wątek forumOptima Sp. z o. o. z Warszawy (73) »
Wątek forumprzewoz rzeczy z wloch do polski (4) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontkolor kabiny renault magnum (1) »
Wątek forumOczyścić POLSKE z kiero-komuchów !! (21) »
Wątek forumSylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej (1) »
Wątek forumJaki program do prowadzenia firmy transportowej? (13) »
Wątek forumSDM SPEDITION z Pruszcz Gdański (92) »
Wątek forumSaw Trans Grzegorz Sawicki (23) »
Wątek forumTrasa PL-Hiszpania (Madryt) (26) »
Wątek forumBezpieczeństwo (5) »
Wątek forumbez obrazy "Śmierdząca ukraina"w autach (70) »
Wątek forumnatrętny busiarz (15) »
Wątek forumBrak świateł cofania MAN TGA Automat (3) »
Wątek forumPrzejme lub wynajme busa w cenie raty (1) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontADR - Kurs w Błoniu woj. mazowieckie (8) »
Wątek forumTrans-Market Tychy (77) »
Wątek forumfermy drobiu borkowski (246) »
Wątek forumzarobki w angli (17) »
Wątek forumSzukam transportu przewóz paczek UK - Polska BUS (6) »
Wątek forumolsztyn praca (230) »
Wątek forumTransmak Katowice (8) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymFabryka Akumulatorów LOXA Sp. z o. o. (19) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymOdcinkowy pomiar prędkości po testach (5) »
Wątek forumzadania egzaminacyjne certyfikat (11) »
Wątek forumROOS Spedition (1283) »
Wątek forumSylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej (1) »
Wątek forumDobra Praca w Okolicy Berlina (6) »
Wątek forumtrans drog walbrzych (192) »
Wątek forumBAKOMA-> Elzbietów (2789) »
Wątek forumPrzywożę towar z wystawek. Szukam odbiorcy (400) »
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2014
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2014 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd