Transportowcy z Łodzi będą protestować w Brukseli
ID: 79197

Około 80 osób ze Stowarzyszenia Transportowców Ziemi Łódzkiej wyjechało we wtorek do Brukseli. Dziś mają protestować przed Parlamentem Europejskim przeciwko decyzji urzędów skarbowych, nakazujących im zwrot podatku VAT od paliwa kupionego w latach 2004-2007.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (15)

bro-kat
2011-01-29 01:23:25
i jak tam sprawy sie potoczyły tych co od szfagra tankowali pozamykali? jak kierowcy podpisywali diety inbanko to sef pewnie wpadlł na ten proceder

-1

~jegghernotth
2011-01-29 01:27:33
O to tusk kolesiom z łodzi nie pomoże??A rysiu zdzisiu też nie??
ese
2011-02-11 00:13:01
bro-kat - Nie szfagra", a "szwagra". I nie "inbanko", a "in blanco". Swoją drogą, to podpisywanie w ciemno, a jeszcze bardziej niezgodnych z pobranymi kwot jest przestępstwem zarówno skarbowym jak i fałszerstwem dokumentów. Warto sobie z tego z czasem zdać sprawę.
ginekolog-amator
2011-05-18 21:11:55
Ese... jechał kiedyś mój brat z kolegą... dogonili wojskową ciężarówke, a na tylnej klapie napis "BRAK ŚFIATEŁ"... kolega mówi do brata - Na 100% sierżant prowadzi ten złom... i rzeczywiście. Skąd wiedziałeś? zapytał brat. Bo szeregowy zapytałby kumpli, co 10-ty ma mature, więc z 2 w plutonie by śię znalazło, trep ma studia, więc też odpada, zostaje sierżant.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.83.81.52

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce