nowe zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu!!!
ID: 72889

DECYZJA KOMISJI
z dnia 14 grudnia 2009 r.
zmieniająca decyzję 2007/230/WE w sprawie formularza dotyczącego przepisów socjalnych
odnosząc ych się do działalności w transporcie drogowym
(notyfikowana jako dokument nr C (2009) 9895)
(Tekst mający znaczenie dla EOG)
(2009/959/UE)


ma ktoś już gotowy wzór tego świadectwa działalności??

po noć po końca stycznia każdy kierowca w UE musi już jeździć z tym.

Posty (59)

~mobil1
2011-01-03 00:22:45
aniaraczek
niech pracodawca zrobi kilka ksero z podpisami i rozda kierowcom, ci sami sobie będą wypełniać potrzebne dane, a jak spieprzą zaświadczenie to tylko kiero ma problem, bo się pod tym podpisuje.
BMW330xd
2011-03-07 13:50:50
ania ty chba smieszna, kiero nie moze tego sam zrobic chyba ze sam jest dla siebie pracodawca a wiec posiada nr REGON, jezeli nie to podpisany taki dokument musi byc przez wlsciwego pracodawce i podbity pieczatka, pozniej taki dokument kierowca sprawdza po otrzymaniu jezeli sie wszystko zgadza to sam go podpisuje. taki dokument moze rownierz byc przeslany faxem ale tez musi na nim widniec pieczec i podpis pracodawcy. pozdro
itd-pip. pl
2011-05-11 22:50:44
Kierowca sam dla siebie nie może wystawić tego dokumentu - chyba, że jednocześnie jest właścicielem firmy. Ale innym kierowcom może - jeśli jest upoważniony do tego przez właściciela. Na zaświadczeniu jest informacja o tym jakie stanowisko zajmuje "wystawiający", więc dla świętego spokoju mógłby mieć poszerzone swoje stanowisko oprócz "kierowcy" np. referent ds. kierowców i już. Żaden przepis nie nakazuje, żeby to był tylko właściciel firmy - przecież to jest nie możliwe nawet w większych firmach. Wystawia w imieniu pracodawcy - osoba wskazana i tyle.
~driverfh12
2011-12-15 19:26:35
Koledzy mam pytanie czy na zaswiadczeniu musi byc pieczatka firmy?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.196.213.0

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce