etransport.pl > Forum > Jak legalnie nie płacic na ZUS
Grupa tematyczna: Policja, ITD i Urzędy
ID: 69051

Jak legalnie nie płacic na ZUS

  
Posty (159) »
ekran 6 z 6 następny »
~ZEBI
(2010-01-08 19:02:58)
co dalej/Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~z u s
(2010-02-04 17:25:57)
bajer bajer bajerZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Misiaczek1412
(2010-06-04 00:44:10)
Lepiej samemu zadbać o swoją emeryturę. Jak? Zatrudnić się w Anglii.
jest wiele
firm, które się tym zajmują np ta : www. zuswuk. pl. Składki są o wiele mniejsze i
opłacalne. merytura po 7 latach pracy i oczywiście dużo wyższa. (nie to co u Nas, porażka). Oczywiście nadal legalnie mozna prowadzić swój interes w Polsce. :)
Poczytaj
a na pewno Cię to zaciekawi :)
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~nieplac_zus@o2. pl
(2010-09-06 15:17:48)
Ja nie płacę ZUS legalnie już ponad rok i jestem z tego powodu baardzo zadowolony. !
Prowadzę oczywiście działalność gospodarczą w Polsce i płacę podatki ale ZUS-owi mówię stanowcze - NIE !!
Z ZUS w Polsce jestem całkowicie wyrejestrowany także w ogóle pod ten urząd nie podlegam a więc nie mają prawa nawet mnie kontrolować.

Jeśli ktoś chcę LEGALNIE i zgodnie z prawem nie płacić ZUS zapraszam do kontaktu:
nieplac_z us@o2. pl
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ZEBI
(2010-09-06 15:28:22)
Kier- rozwiązanie dobre ale zatrudniając się u pracodawcy, powinno to być jak wszędzie w innych krajach U. E. Jednoznacznie dla obojga ze stron korzystne. Ale nie w tym Kraju. Jeżeli obowiązuje kodeks pracy ustanowiony, to dlaczego w swietle prawa nie można z tego skorzystać i dochodzić swych praw -BO TEGO WYMAGA DZIŚ RYNEK PRACY?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wkurzony
(2011-05-27 17:52:21)
Skrajną bezczelnością była wypowiedź ministra Rostkowskiego cytowana w wiadomościach w dniu 25. 05. 11 a dotycząca proponowanego przez Solidarnośc podniesienia płacy minimalnej do 1800 zł brutto. Minister Rostkowski o tej propozycji wypowiedział się, że jest to: "skrajna bezczelność". Ja proponuję, żeby od 1 czerwca przenieśc ministra Rostkowskiego na taką właśnie płacę 1800 zł bruto. Niech utrzyma za to rodzinę... choć pewnie z rodziny, to pozostała mu już tyko żona, bo zważywszy na wiek, dzieci są już dorosłe, a zważywszy na układy, pewnie nieźle ustawione. Ale ok, niech tylko utrzyma żoną i siebie za tę "skrajnie bezczelną" pensję!! Dośc traktowania nas, społeczeństwa, za mięso armatnie, które musi tyrać i wyrzekać się wszystkiego, by taki Rostkowski mógł pławić się w luksusie!! Dość!! Tego przedmówcę (celowo nie używam słowa "Pan", bo na pana trzeba mieć klasę) juz pora wywieźć na taczkach. Źle się wychodzi na niedocenianiu społeczeństwa. Podziękujemy wam (znow celowo mała litera) przy najbliższych wyborach. A 30 czerwca przekonacie się, że narodu nie wolno lekceważyć. Wstyd i hańba, ze ten człowiek reprezentuje nasze finanse!!Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~art
(2012-12-16 15:59:46)
moge polecic firme z uk - Euro Lex and Partners, ://optymalizacja-zus . org, sam korzystam z ich uslug i chyba jako jedyna firma na rynku (a sprawdzilem chyba ze 20) oferuja faktyczne (a nie pozorne) zatrudnienie.

z jednej strony ja jako ich pracownik wykonuje dla nich konkretne zlecenie, z drugiej zas jako przedsiebiorca korzystam z programu optymalizacji zus, otrzymuje za swoja prace wynagrodzenie (jako pracownik, do tego 4 tygodnie urlopu w roku) a ja im place za wykonane uslugi.

podatek dochodowy za prace jest odprowadzany, skladki na ubezp. spol. rowniez, na kwote abonamentu 400 zl m-nie otrzymuje fakture i calosc ksieguje jako koszt uzyskania przychodu.

nie ma tutaj nic niezgodnego z prawem, zus lub jakiekolwiek organy kontrolne nie moga zakwestionowac umowy o prace poniewaz praca JEST WYKONYWANA :)

wiecej informacji na ://optymalizacja-zus . org/optymalizacja-ko sztow-zusu

pozdra wiam wszystkich
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
ekran 6 z 6 następny »

Twój adres IP: 23.22.220.37 = ec2-23-22-220-37.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+2 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2016
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2016 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd