Offergeld
ID: 6294

Czy ktoś jeździł w firmie Offergeld, jeśli tak, to proszę o opinię.

~Jacek
*.tktelekom.pl

Posty (405)

~olf
2016-03-12 13:23:06
Do "były olf", kolego, myślę w takim razie, że przydałby się nam ktoś, kto będzie korygował nasze błędy - może po każdym naszym wpisie od razu wytkniesz nam błędy, a tym samym poprawisz naszą złą pisownię. Myślę, że przydałby się nam taki pan Bralczyk
~chacha
2016-03-12 17:56:05
Jak sie niema nic do powiedzenia to sie do pisowni dowala.
Ot takie moje myslenie.
~OLP-ek
2016-03-19 19:55:45
W grudniu byłem w firmie i przypadkiem ; -) natknąłem się się na pana dyrektora i zapytałem, niby przypadkiem, czy mamy wypłacaną obiecywaną od listopada, premię za Eko-driving, czyli za ekonomiczną jazdę. Usłyszałem, że jak najbardziej od grudnia, czyli za listopad, kierowcy mają wypłacaną premię, za ekonomiczną jazdę. więc zapytałem, dlaczego ta premia nie jest wyszczególniona na pasku? Usłyszałem, że nie widzi takiej potrzeby. Więc ja powiedziałem, że chciałbym wiedzieć, czy opłaci mi się jeździć ekonomicznie, to mi powiedział, że tego wszystkiego mogę się dowiedzieć w biurze. Więc zapytałem, to co mam co miesiąc do pana dzwonić, by się dowiedzieć, czy dostałem premię? Przepraszam, czy mam "przyznaną"? Odpowiedział mi, że dostęp do tego mają też nasi dyspozytorzy i od nich też możemy się o tym dowiedzieć. Ale to on o wszystkim decyduje. Dlaczego w tej firmie nie mogą być zrozumiałe podstawowe rzeczy, dla przeciętnego człowieka? Myślę, że wiele tych spraw, to pozostałość po "niespełnionym-niedo szłym" dyrektorze tej firmy, niepracującym już panu Piotrze K., co jest "na rękę" panu obecnie "panującemu" dyrektorowi. Skoro pan dyrektor tak zadecydował, bardzo proszę wszystkich kolegów-kierowców, by co miesiąc dzwonili do naszego pana dyrektora (nie do dyspozytorów) i dopytywali, czy dostałem eco-premię, przepraszam, czy mam "przyznaną" ; -) premię? Jaki mam współczynnik? I w jakiej wysokości miałem wypłaconą premię? Pan dyrektor może nie odbierać od nas telefonu, dlatego też proszę, by kierowcy, którzy będą w biurze, poszli do pana dyrektora (NIE DO DYSPOZYTORÓW) i dopytywali go, by w końcu może wszystko było wyszczególnione na pasku, by wszystko było jasne - zrozumiałe, dla każdego z nas.
~OLP-ek
2016-03-19 20:07:17
Przepraszam pomyłka, w firmie byłem w lutym, a nie w grudniu, tak jak napisałem w poprzednim wpisie.
~Gabi
2016-03-27 13:51:06
ziolo krecil kreci i bedzie krecil jesli ktos ma jeszcze nadzieje ze bedzie inaczej to tylko pozazdroscic optymizmu kto madrzejszy to odchodzi a kto nieudolny i wygodny ten zostaje ale przynajmniej na esso jest o czym podyskutowac przy kielichu i porownac procenty z eco drivingu teraz juz beda premie wkoncu okres grzewczy sie konczy webasta zamilkna... ciekawe co zlodziejek teraz wymysli???
~OLFix
2016-04-21 17:57:58
Zioło obiecywał od nowego roku podwyżkę i co? Nowy rok minął, a podwyżki nie ma, ale przecież nie mówił, od którego nowego roku, więc czekajcie na następny, ale ja już czekał nie będę. W ostatni poniedziałek (16. 04) na spotkaniu z Ziołem dowiedzieliśmy się, że obiecywana podwyżka będzie, ale dowiedzieliśmy się, czego nie wiedzieliśmy wcześniej, że będziemy mieć pomniejszoną premię miesięczną o 200 zł, przez co w sumie więcej chce nam zabrać niż dać i taki jest ten nasz "derechtor". Spotkałem kilka razy kolegów z firmy, w której Zioło kiedyś pracował i każdy z nich powiedział mi, że miesięcznie mają więcej niż my o 1, 5 tys., a do tego dochodzi jeszcze kwartalna premia i kiedy idziesz na urlop, dostajesz kasę na "wczasy pod gruszą". A u nas, kiedy idziesz na urlop, to jesteś ukarany, bo dostajesz "gołą" "podstawę". W tej firmie lepiej też nie uprzedzać Zioła o tym, że się zwalniasz, bo jeden z kolegów w dobrej wierze, dwa miesiące wcześniej uprzedził go, że ma zamiar zmienić pracę i został za to ukarany, bo przez dwa miesiące nie dostał premii, no bo za co ; -) . Tak, że w sumie nikomu nie polecam pracy w tej firmie, chociaż koledzy mówią, że Zioło szuka kolejnych jeleni. Może mu się uda. :-)
~olp
2016-04-24 20:38:26
Nie wiem, czy pamiętacie, kiedy zioło przyszedł do nas, to za nim przyszło też kilku kierowców i długo się tutaj nie napracowali, bo kilku odeszło po pierwszej rajce, a reszta po drugiej. Jaki z tego wniosek?
~zurek
2016-05-15 21:48:12
mobile pamiętajcie psioczy się tylko do góry no macie jeszcze jedną ewentualność możecie sie zwolnic i poprawić swój los pozdrawiam wszystkich którzy pamietają mercedesa i rocco
~OLFix
2016-05-17 20:06:52
I dostaliśmy podwyżkę ; -) . Zioło zmniejszył premię, a dołożył do diety i tak to "wykombinował", że pracujący trzy tygodnie w sumie stracą, a więcej będzie płacił ludziom za pracę za 4 tygodnie. Przy okazji informuję, że nie ma już premii za pracę, za czwarty tydzień. Zastanawiam się, gdzie w firmie jest fundusz socjalny, bo jak rozmawiam z kierowcami z innych firm transportowych, to prawie każdy, który idzie na urlop, dostaje kasę na "wczasy pod gruszą", czy też dofinansowanie do kolonii dla dzieci. A u nas? U nas, kiedy idziesz na urlop, to za karę masz wypłacaną "gołą" podstawę. Kiedy zapytaliśmy, dlaczego na "pasku" nie są wyszczególnione składniki premii, to się dowiedzieliśmy, że nie ma takiej możliwości. Myślę, że gdyby "miał" możliwości wyszczególnić składniki premii, to on z kolei nie miał by możliwości "skubania" kierowców, a tak wszystko jest niejasne. Zapraszam do pracy w firmie jeleni pracujących "dla idei", bo będzie ich potrzebnych coraz więcej.
jacek-kuba
2016-05-17 20:11:40
Ja w ogóle paska nie dostaję i żyję
~Kierowca olp
2016-05-21 15:02:59
Zabral dodatek za 4 tydzien dolozyl do premi.
To co dolozyl do tej premi za 4 tydzien zabral z premi za 3 tyg.

I teraz prosty przyklad dla kierowcow ktorzy mysla ze dostali podwyzke.
Jade na 3 tygodnie ty na 4.
Oboje mamy jakies zdazenie za ktore zabiera nam premie.
I ja za 3 tyg dostane gola podstawe taka sama jak ty gola i kto wiecej traci.
Dostalismy podwyzke taka ze zabrano nam z podstawy opodatkowanej ktora jest wazniejsza od delegacji.
Wiec pytam sie czy to jest podwyzka?
A kolegom ktorzy beda w dalszym ciagu na 4 tyg. Sie godzic to gratuluje. Ktos na nas pluje ale co niektorzy mowia ze pada deszcz.
A i gratuluje koledze ktory po podwyzce zostal na 5 tydzien a strasznie kzyczal jak to go oszukali
~Kierowca olp
2016-05-21 15:19:24
Ja szukam pracy dostalem podwyzke ktora mnie zniechecila do pracy a do czerwca czekac nie bede zeby zobaczyc czy dostalem ta podwyzke czy nie.
Kto zostanie jego sprawa ale mi zal tych co zostana
~Kierowca olp
2016-05-21 15:24:44
A i do zurka poco psioczyles jak to cie oszukali jaki to chetny do negocjacji byles co sie nagadales a po podwyzce na 5 tydzien zostsles i pokazales jak ci to jest zle.
Niemow ze ci to pasowalo bo sie we wzesniu zwalniasz bo jest to wymowka i chlopie wlasnie przez takie dzialania pan prezes przekonuje sie ze jednak dobrze zrobil.
Zamiast sie postawic i nie jechac wogole jusz na 4 tygodnie kazdy co da do zrozumienia ze zle zrobil to ty zostajesz ponad norme a strasznie nazekasz
~Kierowca olp
2016-05-21 15:27:43
Wiec zurku nie nazekaj jak popierasz i zgadzas sie na takie numery pozdrawiam cie i szkoda mi ciebie
~olfix2
2016-05-25 18:54:41
Zioło nie ma możliwości wyszczególnienia składników wypłaty i premii, bo musiałby wykazać, że co miesiąc zabiera nam składkę na fundusz socjalny, z którego korzysta tylko biura, a nie kierowcy. Nie ma tu co szukać, tylko szybko stąd wiać, bo koledzy, którzy zmienili pracę na inną, wszyscy pracując w systemie 3 na 1, mają "szóstkę" z przodu, wystarczy porozmawiać z kierowcami firmy, w której pracował wcześniej Zioło. Tam kierowcy mają tysiąc więcej miesięcznie. Trzeba by po zmianie pracy przejść się do Państwowej Inspekcji Pracy, bo tak dalej być nie może.
~OLP
2016-06-09 17:47:03
Oferujemy następujące warunki:

Podstawa od 2500 zł do 4275 zł brutto + diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:
Od 1 do 22 dnia delegacji

49 Eur

Od 23 do 29 dnia delegacji

61, 5 Eur

Od 30 do 36 dnia delegacji

62, 2 Eur

Od 37 dnia delegacji

66, 3 Eur

A NASZ SEF GADA ZE PLACI
~jeszcze OPL
2016-06-13 13:55:26
Do OLP: Kolego, napisz mi, gdzie tak płacą, bo u nas od 1 kwietnia dostaliśmy podwyżkę, tylko w ramach tej podwyżki mamy obniżoną premię. Za 3 tygodnie, kiedyś dostawaliśmy ok. 750 zł premii, a teraz dostajemy 500 zł. Kiedyś za 4 tygodnie dostawaliśmy ok. 1500 zł. premii, a teraz dostajemy 1 224 i nasz szef nazywa to podwyżką.
~smakosz
2016-06-16 07:00:01
siema ziolko jak zwykle sciemnia to niestety domena zlodziejaszkow a od zurka to sie odwalta bo icek ma zawsze malo i jest ciagle na dorobku poza tym piszeta na niego a jak uwazy zurek to pierwsi lecita z michami
~Olpek
2016-06-27 14:45:19
Kiedy niedawno się przyjmowałem, to pan dyrektor obiecywał wysoką podstawę, kupę szmalu z diet i premii oraz świetlaną przyszłość. I co? Wysoka podstawa niewiele różni się od najniższej krajowej, a starsi stażem koledzy mówią, że podstawa nie była zmieniana od 10 lat, a dyrektor, chyba z przyzwyczajenia powtarza to samo, już od kilku lat. "Kupa szmalu" z diet i z premii? Niedawno odjął od części "opodatkowanej' i "ozusowanej" ok. 250 zł. i dołożył to do diet i tym sposobem "dostaliśmy" kilkadziesiąt złotych podwyżki. Nie mówił też, że często dzwonią do kierowców dyspozytorzy z zapytaniem "dlaczego tak, a nie tak", szukając pretekstu do zabrania premii i zostaje tylko "kupa", ale już bez "szmalu". I z tego jaki wniosek? "obiecanki, cacanki, a głupiemu radość"
~olek
2016-07-18 17:13:19
Witam napiszcie jaka jest praca tzn szkło plandeka czy cos innego i zarobki juz na czysto ile można wyciągnąć na miesiąc
~swoj
2016-07-24 15:36:12
ziolo musi was skubac bo placi za noclegi ktore przegral przed sadami a d... jeszcze sie rzuca na sad najwyzszy bo i tak zaplaci z waszwj kasy
~Olpek
2016-07-26 19:02:56
To dlatego coraz więcej ludzi odchodzi do firm, gdzie lepiej płacą. Dlatego od dłuższego czasu nie było większej podwyżki.
~zielony ludzik
2016-07-29 21:37:22
Od listopada ub. r., nasz pan dyrektor wprowadził podobno premię za eco-driving, czyli za ekonomiczną jazdę i w związku z tym mam pytanie - czy któryś z kolegów odczuł może tą premię? Bo ja ani nikt z mojego otoczenia jakoś jej nie odczuł.
~Kierowca olf
2016-09-25 08:59:26
Panowie w biurze robia tak ze za za spuznienia nie wazne czy z winy kierowcy obciazaja i nawet nie potrafia poinformowac.
Jak samemu sie nie dowiecie to nie wiecie o tym
Czyste kpiny zeruja na tym ze kierowcy nie chodza i nie sprawdzaja a 50zl czy 100 nikt nie jest w stanie sie domyslec.
Jaja se robia ze az glowa boli maja kierowcow za smieci.
Proponuje kazdemu dzwonic do dyspozycji i sprawdzac wynagrodzenie co za co macie.
~Ifg
2016-10-07 00:16:11
Panowie przypomne ze w tej firmie pracowalo sie 3/1 a 4 tydzien byl zadkoscia.
Nauczyliscie ich teraz pracowac 4/1 i coraz czesciej zostajecie 5
Gratuluje pomyslowosci a tak nazekaliscie jak podstawe zmniejszono.

Brawo
~Tomek. G.
2016-11-07 23:29:27
Hejka.
Chłopaki dzieki za wspolprace za fajne wikendy i zycze wam cierpliwosci.
Niestety mi jej braklo.
Pozdrawiam i powodzonka
Po
~OLP
2017-01-09 16:18:12
JAKA CISZ
~Batman
2017-02-26 15:17:09
siema niewolniki Ziolka co tam?dalej licytujecie eko-procenty przy kielichu na esso?a zlodziejek w glos sie smieje razem ze swoim druto, giem Karolkiem
~Kierownik Tartaku
2017-02-27 22:30:05
Siemano. Panowie. Dawno tu nie byłem i nie żałuję tego. Widzę że odszedłem w dobrym momencie - hmm chyba jakieś 10 lat temu... Pozdrawiam "starą" gwardię..
~Hipopopopotamik
2017-03-23 22:58:07
Jest jeszcze lepiej bo pracuja tam dlugodystansowi lizaki po 7 tygodni az mi sie smiac chce do czego sami kierowcy doprowadzil za cene naczepki do szkla.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.159.186.7

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2017
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce