STS Centrum Dystrybucji Samochodów
ID: 59807

Podwaliny pod budowę logistycznego giganta z siedzibą w Swarzędzu-Jasinie pod Poznaniem położyła firma założona przez Wojciecha Staniszewskiego w 1991 roku. Jej tabor składał się w tym czasie z trzech autotransporterów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (31)

~Diego
2011-02-01 16:16:50
Wszystkim co tutaj czytam to brakuje jaj, jak była szanasa w zeszłym roku załozyć związki i powstał blog "rabowicka" to pisaliście głupoty na forum, a teraz wielkie *l... Robić, robić i jeszcze raz robić, aż osiągniecie poziom Egiptu, a stary będzie kupował sobie nowe zabawki waszym kosztem i nowe posiadłości.
Nie pozdrawiam, bo nie ma kogo...
~AREK
2011-02-05 16:37:19
pracuję tu od miesiąca na przerzutach w stolicy i powiem szczerze że robota nie jest zła tylko samochody mogły by być lepsze bo jak przylatują chłopaki z Litwy, Bułgarii, Francji to aż wstyd takimi szrotami się wozić ale ogólnie robota spoko piątek o 16. 00 już w domu weekend wolne na tygodniu robota do 15. 00 albo wcześniej za taką kasę całkiem przyzwoicie.
~sts pracownik
2011-04-12 15:53:52
Zgadzam się z opiniami na temat kierownictwa, chamstwo króluje. A obiecanki pana kierownika Sz... go nigdy nie zostały zrealizowane.
~OLO
2011-07-16 21:12:58
jAK MAJĄ BYĆ OBIETNICE ZREALIZOWANE JAK TO RODZINA PANA STANISZEWSKIEGO
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.81.128.172

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce