etransport.pl > Forum > jaki kurs euro na fakturze?
Grupa tematyczna: Pytania i porady
ID: 54236

jaki kurs euro na fakturze?

  
~tomili jones
*.internetdsl.tpnet.pl
Eurotrailer Sp. z o.o.
Posty (48) »
ekran 2 z 2 następny »
Podgląd konta MaryanMaryan
(2009-11-23 21:38:48)
Firma poszukuje przewoźników na trasach
UE (Holandia, Belgia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja (promem z Ancony bądz Bari (Włochy) do Patry (Grecja), Wielka Brytania.

Czarterujący zobowiązuje się do:
-opłaty za autostrady, tunele, mosty, promy, puste kilometry ponosi Czarterujący – Stalzłom-3; (paliwo po stronie przewoźnika)
-stawka wynosi 0, 65 Euro/ km,
- wszelkich prób zapewnienia 10-15 tys km miesięcznie dla pojazdu bądź minimalnej stawki miesięcznej 6000e (gwarantowana) nawet gdy samochód przerobi poniżej 10 000km
- zaoferowania towaru, który może być transportowany legalnie
- wystawiania zleceń i wysyłania fax-em bądź mailem, a Przewoźnik do informowania o nich kierowców-ciekawe po co...
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ese
(2009-11-24 11:41:11)
Maryan- "ciekawe po co.. " - Może kierowcy też będą dostarczani przez zleceniodawcę (czarterującego, o ile dobrze zrozumiałem) i będzie ich wynagradzał procentowo od wysokości zleceń. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Maryan
(2009-11-24 15:44:13)
Łapanka frajerów trwa. I POtrwa jeszcze długo... aż pozdychają. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta MaryanMaryan
(2009-12-01 16:44:21)
dzięki ese, ja na to nie wpadłemZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ese
(2009-12-03 13:01:40)
Maryan- Proszę bardzo :) Najbystrzejszemu zdarzy się czasem coś przeoczyć :) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Maryan
(2009-12-03 19:02:01)
Euro poleci w nowym roku na 3, 5 i będzie dobicie jeszcze wzdychających psiewoźników.
Kurs nie gra roli. Spece przewidują, że ze 170 tys firm zdechnie tak dużo, że zostanie około 90 tysi.
Rzeź nadchodzi.
Ale nic to.
Bo czy więcej firm padnie tym lepiej dla kierowfcuf.
I tego się 3majmy.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Transportowski
(2010-02-21 23:51:14)
ja nie wiem na co czekają jeszcze kierofcy, stalzłom dopłaca 100. 000zł do fury na start, daje robotę, dlatego tym wiecznie nieszczęśliwym i skrzywdzonym przez szefów proponuje skorzystać z oferty. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~tak myślę
(2010-07-25 21:37:28)
Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł.
Przeczytaj do końca!
Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie
z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się!
Firmy paliwowe i państwa OPEC ciągle uważają, że koszt litra paliwa jest niski. Musimy wiec podjąć radykalne kroki, aby nauczyć ich, że to kupujący kontrolują rynek, a nie sprzedający. Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody.
Oto pomysł:
Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów.
Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL.
To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni!
Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał, prawda?
W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.
Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.
WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok. 3, 5 PLN /litr).
Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwóch.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
ekran 2 z 2 następny »

Twój adres IP: 54.226.144.123 = ec2-54-226-144-123.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+2 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:Adar Sp. z o.o.
ABC SYSTEMS SA
Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2015
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2015 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd