etransport.pl > Forum > Arcese Polska
Grupa tematyczna: Firmy - opinie
ID: 33708

Arcese Polska

  
~ciekawy
*.adsl.inetia.pl
Eurotrailer Sp. z o.o.
Posty (2465) »

skocz na koniec stronyskocz na koniec strony

« poprzedni ekran 26 z 83 następny »
~scania
(2013-12-14 14:55:28)
sam się pomyliłem szkoda czasuZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~hellow Kityy
(2013-12-14 19:43:38)
tak nie warto, nie daja 8. 000 za darmo, trzeba pracować. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wyntkosz
(2013-12-14 20:45:01)
choćta choćta mnie wos tutej potrzebaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wyntkosz
(2013-12-14 20:47:06)
tylko se ciule jajca umyjta bo kabiny capiomZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wyntkosz
(2013-12-14 20:50:12)
Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb, zwany dalej Regulaminem, stanowi zbiór przepisów dotyczących zasad uprawiania wędkarstwa i ochrony zasobów ichtiofauny.
Postanowienia Regulaminu obowiązują wszystkich wędkujących w wodach będących w użytkowaniu Polskiego Związku Wędkarskiego (PZW), zarówno zrzeszonych w Związku, jak i niezrzeszonych obywateli polskich oraz cudzoziemców. Na łowiskach specjalnych PZW mogą obowiązywać odrębne lub dodatkowe regulaminy. W wodach PZW dopuszcza się amatorski połów ryb kuszą za zgodą uprawnionego do rybactwa. Amatorski połów ryb kuszą może uprawiać osoba posiadająca kartę łowiectwa
podwodneg o i stosowne zezwolenie.

II. PRAWA WĘDKUJĄCEGO W WODACH PZW
1. Prawo do wędkowania w wodach użytkowanych przez Polski Związek Wędkarski mają członkowie PZW i osoby niezrzeszone w PZW, posiadający kartę wędkarską, przestrzegający zasad ujętych w niniejszym Regulaminie, po uzyskaniu zezwolenia uprawnionego do rybactwa.
2. Zasady wydawania kart wędkarskich regulują przepisy ustawy z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym, z późniejszymi zmianami.
3. Z obowiązku posiadania karty wędkarskiej są zwolnione osoby do 14 lat oraz
cudzoziemcy czasowo przebywający w Polsce.
4. Prawo do samodzielnego wędkowania ma wędkarz, który ukończył 14 lat, z tym, że młodzież do 16 lat nie ma prawa do wędkowania w porze nocnej bez nadzoru osoby uprawnionej do opieki.
5. Członek PZW do lat 14 ma prawo wędkować z następującymi ograniczeniami: w ramach własnego łowiska, zgodnie z limitem ilościowym i wagowym, wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską.
6. Młodzież niezrzeszona w PZW w wieku do 14 lat ma prawo wędkować:
a) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień, stanowiska i dziennego limitu połowu ryb osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą gruntowo-spławikową maja prawo wędkować dwie osoby, każda na jedną wędkę. Udostępnienie stanowiska i limitu dwóm osobom nie wyklucza wędkowania opiekuna na jedną wędkę.
b) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień i dziennego limitu połowu, osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą spinningową i muchową. Przekazanie uprawnień nie wyklucza wędkowania opiekuna na jedna wędkę.
7. Dopuszcza się wędkowanie kilkuosobowych grup młodzieży nie posiadających kart wędkarskich, pod nadzorem opiekuna posiadającego stosowne uprawnienia oraz zezwolenie wydane przez zarząd okręgu PZW. Każda osoba z grupy ma prawo łowić wyłącznie na jedną wędkę, z zachowaniem uprawnień do własnego stanowiska i dziennego limitu połowu przysługującego członkowi PZW.
8. Członek PZW ma prawo udostępnić współmałżonkowi, posiadającemu kartę
wędkarską, jedną ze swoich wędek do wędkowania, w granicach przysługującego mu stanowiska i limitu połowu, bez konieczności uiszczania przez współmałżonka składki członkowskiej oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód. Powyższe ma wyłącznie zastosowanie przy wędkowaniu dopuszczającym łowienie na dwie wędki.

- 1
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wyntkosz
(2013-12-14 20:52:05)
to nie o sundach ale tys je dobreZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~inn
(2013-12-14 20:58:15)
nie ma gorszej firmyZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-15 11:58:14)
~wer. hahahahahah... domyśl sie dlaczego do tej pory pracowałem w tej firmie:) :) :) nigdy nie spotkałem bardziej nieuswiadomionego kierownictwa niż tu:) :) a to procentuje na korzysc pracownika a nie pracodawcy:) a z tego co wiem to z 11 osób wracających ze mna do domu 7 zadeklarowało że nie wraca tu:) nie życzę jeszcze Wesołych Swiąt itd, wpadne tu jeszcze i napisze szerzej:) a czytające biurwy niech szlag trafia:) zastraszyc sie nie dam jak wielu innych a wątki roszczeniowe rozwinę bardziej niż to robiono do tej pory:) Pozdrowienia dla uświadomionych:) również pozdrowienia dla tych którzy sponsorują firmę za km, za odprawy itd itd:) :)... a GITD... PIP... Prok. Rej no i SP no cóz... są bardzo pomocne jesli sie wie czego chce:) :) system 6/2 nie jest dobry dla pracownika. pozwala rozpisywac nadgodziny itd... nawet 48 eur nie rekompensuje tych 20 kilku godzin łacznie z odprawa które nie są ujęte w żadnej ewidencji:) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-15 11:59:55)
~werZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-15 12:00:27)
~wer a z tym 4 tys to mocno przegiąłes:) :) :) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta PrzPrzPrzPrz
(2013-12-15 16:04:57)
~wyntkosz: Masz rację. Szczegółowa znajomość Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb w wodach będących w użytkowaniu Polskiego Związku Wędkarskiego (PZW) - jest zdecydowanie lepiej widziana w Arcese Polska Sp. z o. o. niż znajomość np. Rozporządzenia (WE) 561/2006, Ustawy o czasie pracy kierowców, Kodeksu pracy, Ustawy o transporcie drogowym, a nawet obowiązujących w Arcese Polska Sp. z o. o. Regulaminu pracy, Regulaminu wynagradzania oraz umów o pracę i załączników (np. Vademecum kierowcy).
Wygląda na to, że MS zdecydowanie preferuje współpracę z kierowcami wykwalifikowanymi w zupełnie innych branżach - np. piekarzami, budowlańcami, elektrykami, rolnikami, a także wędkarzami (takimi jak ~wyntkosz).
Preferencja ta dotyczy zresztą nie tylko kierowców, ale również (może raczej - przede wszystkim) pracowników biurowych - wśród których można znaleźć np. handlowca (MZ), inżyniera produkcji (AO) czy technika energii jądrowej (RC). W takim "wszechstronnym" gronie wszelkie (nawet całkowicie błędne) twierdzenia MS (mgr inż. transportu samochodowego, jedyny w firmie posiadacz CKZ) odbierane są jako niepodważalna prawda objawiona, zaś bezczelne zakwestionowanie przez kierowcę polecenia służbowego (stojącego w oczywistej sprzeczności z obowiązującym prawem, np. z art. 21 Uocpk) - kończy się niezwłocznym wypowiedzeniem temu kierowcy umowy o pracę.
W tym miejscu zatem dobra rada: jeżeli chcesz tu pracować, to nie wychylaj się czasem ze znajomością przepisów obowiązujących w branży transportowej, a wszelkie mandaty dzielnie przyjmuj "na klatę" - być może wówczas otrzymasz wyższą stawkę diety, ustalaną arbitralnie przez MS z mocą wsteczną, tj. za miesiąc, który już minął.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~bari
(2013-12-16 11:52:22)
strzep juz nie pracuje w arcese ale ulga jednego *lca mniej ale nastaly drugie tumanyZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta PrzPrzPrzPrz
(2013-12-16 12:10:49)
~bari: Heh... Czyli teraz z osób pracujących w biurze tylko MS ma wyższe wykształcenie?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~oleksy
(2013-12-17 11:35:59)
piernik czy ty juz zjechales do domu miales zjechac 22 12 13Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-17 12:02:25)
~oleksy miałem zjechac 22. 12. 2013... sciągnął mnie przymusowo 8. 12. 2013... chyba za te wpisy w net... hahahha:) :) aktualnie jestem na L-4... wypadki chodzą po ludziach:) a sotatnia dieta wg regulaminu czyli 40 eur... ja juz do Włoch nie wracam. Nowy Rok... nowa praca:) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta PrzPrzPrzPrz
(2013-12-17 12:22:22)
~piernik: Witaj w klubie ściągniętych wcześniej... :)
Mnie dwa lata temu zdjęto po 2 tygodniach z delegacji planowanej na 5... Ech... stare dzieje... ; )
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-17 13:35:00)
PrzPrz nie tylko mnie sciagnieto wiec... ; ) poza tym mi to pasuje:) teraz odchorowuje swoje poswiecenia dla firmy:) hahahah i mam nadzieje ze pamietasz te nasze rozmowy w rovereto i nie tylko:) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-17 13:39:05)
oleksy-zastanawiam sie po co podszywasz sie pod ksywke kogos innego... no cóż... Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta PrzPrzPrzPrz
(2013-12-17 14:02:53)
~piernik: Różne rozmowy z Rovereto pamiętam... :) Zresztą ogólnie - jestem dosyć "pamiętliwy"... ; )
Nie jestem jednak pewny swojego przypisania nicku do konkretnej osoby... : (
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~wyntkosz
(2013-12-17 14:17:41)
mom jeszcze jeden, a jakbysta chcieli to jeszcze coś wom znajde

Regulamin wycieczki 3 dniowej
Zasady ogólne
Na wycieczce obowiązuje regulamin szkoły.
Kierownik wycieczki na czas jej trwania zastępuje uczestnikom rodziców. W związku z tym rodzice udzielają mu niezbędnego wsparcia i odpowiednich uprawnienień z zakresu władzy rodzicielskiej.
Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest:
Zachowywać się w sposób zdyscyplinowany i kulturalny.
Stosować się do poleceń, zakazów i nakazów wydawanych przez opiekunów lub przewodników (pogodzić się z faktem, iż opiekunowie zawsze mają rację).
Nie oddalać się od grupy bez wyraźnego zezwolenia kierownika wycieczki.
Przestrzegać przepisów ruchu drogowego i zachowywać ostrożność na ulicach i w innych miejscach, w których może grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo.
Kulturalnie odnosić się do opiekunów, kolegów i innych osób.
Nie śmiecić, niszczyć zieleni, nie płoszyć zwierząt.
W miejscach noclegowych postępować zgodnie z obowiązującym tam regulaminem.
Na miejsce zbiórek przychodzić zawsze punktualnie.


Osoba łamiąca regulamin wycieczki, łamie jednocześnie regulamin szkoły, w związku, z tym może zostać ukarana w sposób przewidziany w statucie szkoły.
UWAGA!!! Jeżeli zostanie stwierdzone spożywanie alkoholu lub innych używek, natychmiast zostaje przerwana wycieczka.

ZGODA RODZICÓW /OPIEKUNÓW/ NA UDZIAŁ DZIECKA W WYCIECZCE
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta PrzPrzPrzPrz
(2013-12-17 16:26:37)
~wyntkosz: Idź na ryby... Najlepiej dołącz do jakiejś wycieczki z innymi dziećmi... Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~condor
(2013-12-19 12:33:56)
system MS cos zawodzi ludzie malymi krokami odchodza, wiecej odchodzi niz przychodzi ciekawie sie dzieje haa haa, myslal ze kierowcy to glupole a w koncu niektorzy byli predzej na tym swiecie niz on i nietakich gostkow przerabiali. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~busko zdroj
(2013-12-20 12:52:24)
czesc piernik ty już w domuZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~piernik
(2013-12-20 19:50:01)
~busko zdrój-jasne:) i tak mi dobrze:) własnie sie zastanawiam co dalej:) haah... podzdro dla Ciebie:) zdzwonimy sie:) Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta szopaszopa
(2013-12-22 18:08:31)
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam ze świata wolnego od Arcese. czas było się rozstać. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta starbrosstarbros
(2013-12-25 03:13:52)
wesolych zdowych sytych SwiatZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta starbrosstarbros
(2013-12-26 23:57:52)
święta miło przeminęły. Teraz czekamy na wyjazd. Zdarzył się wypadek jeden nasz kolega po szkoleniu adr organizowanym przez firmę wracając samochodem po wyczerpujących dobach hotelowych zginął w wypadku z powodu nadmiernej prędkości i nie stosowania się do oznaczeń drogowychZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta starbrosstarbros
(2013-12-27 00:01:25)
no to szkolili się panowie. brawoZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~starbros
(2013-12-27 01:32:29)
dobrze ttyle że nie zabił innych w swojej bezmyślności. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~starbros
(2013-12-27 01:49:30)
hardcor sarna i alexandra. jelen i alexis. opadają ręce. no no pracując z takimi dyspo * strzelaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
« poprzedni ekran 26 z 83 następny »

skocz na początek stronyskocz na początek strony

Twój adres IP: 54.147.224.110 = ec2-54-147-224-110.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+3 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
OSTATNIO KOMENTOWANE »
Wątek forumNOCNE POGADUCHY (23653) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymNiemieckie przepisy dla tranzytu zawieszone (41) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymTymczasowe porozumienie z Niemcami w sprawie MiLoG (44) »
Wątek forumVan Cargo PODLASIE S. A. (13) »
Wątek forumKwalifikacja wstepna Przyspieszona Pytanko!:) (24) »
Wątek forumpytania i zadania na certyfikat (1) »
Wątek forumSystem Transport A/S Herning (1) »
Wątek forumKONIEC MITU (145) »
Wątek forumpraca za kierowce (1) »
Wątek forumBAKOMA-> Elzbietów (2972) »
Wątek forumBIG BAGI jak dobrze zabezpieczyc? (8) »
Wątek forumkierowca vs zakaz wyprzedzania (10) »
Wątek forumKategoria C (3) »
Wątek forumSzukam opini: Wywrotka DRAGANY tel. 600-473-771 (9) »
Wątek forumHELLMANN STRYKÓW (17) »
Wątek forumKIEROWCY Z UKRAINY ZASTĄPIĄ POLSKICH NIEROBÓW (359) »
Wątek forumKIEROWCA ZŁODZIEJ !!! (947) »
Wątek forumAngielski dla kierowców znacie jakiś osrodek szkolenia? ?? (29) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymZatrzymany za kradzież paliwa (6) »
Wątek forumeuro-jumbo z bydgoszczy (3) »
Wątek forumCzy akceptują kurs na HDS z PL w UK? (2) »
Wątek forumroskes (19) »
Wątek powiązany z artykułem prasowym8, 5 euro nie dotyczy tranzytu przez Niemcy (312) »
Wątek forumZabezpieczenie CocaColi w skrzyniach na palecie (7) »
Wątek forumNORBERT DENTRESSANGLE (3324) »
Wątek forumGdzie zimą nad morze z dzieckiem? (30) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontkącik na kawę (190513) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymWITD: Zwierzęta czekały na nowego kierowcę (5) »
Wątek forumLeo Sped Białystok (125) »
Wątek forumThermo-Transit Polska w Barlinku (1320) »
Wątek forumUWAGA!!!PBA Service I SPEED 24 Kalisz kilometry (1) »
Wątek forumFirma HIEKE Logistik Herzberg czy ktos cos wie (281) »
Wątek forumMarwer Siedlce (15) »
Wątek forumEko-okna z Raciborza. (43) »
Wątek forumTemat 8, 5 eur uważam za zamknięty (93) »
Wątek forumUWAGA!!!PBA Service I SPEED 24 Kalisz kilometry (1) »
Wątek forumŁ ysy-legenda etransport (411) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontPOTRZEBNA POMOC (3) »
Wątek forumblokada tylnego mostu renault premium (7) »
Wątek forumJAS-FBG Ryczałty za noclegi w kabinie (5) »
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2015
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2015 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd