Daw dienst nord Diana Stephen rostock
ID: 229348

Prawda o firmie

~Daw dienst nord
*.static.ip.netia.com.pl

Posty (2)

~Daw dienst nord
2018-02-19 01:55:26
jak w temacie...
~Daw dienst nord
2018-02-19 01:55:51
Firma masakrycznie 2100 stałej pensji za 2/1 godzin wyjeżdżasz prawie 100 niema urlopu musisz robić 3 tyg żeby 2 iść na urlop. Jak każą ci zostać w domu bo niema auta to ci nie zapłacą 500 euro. I najgorsze pracujesz we wszystkie święta. !!! Nawet w wigilię jesteś w pracy. Najniższa krajowa 1500 euro plus diety Nie wiadomo jak jest z chorobowym bo nawet ze załamanym palcem od ręki jeżdżą kierowcy. ZACZYNASZ W SOBOTĘ I KOŃCZYSZ W SOBOTĘ ŻADNEGO PEŁNEGO WEEKENDU W DOMU CHYBA ŻE MIESZKASZ W SZCZECINIE JAK PRZELICZYĆ WSZYSTKIE GODZINY W CIĄGU 3 MIESIĘCY TO Z PODSTAWY MASZ 6 EURO TYLKO
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.80.217.80

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce