Anhalt Logistik HH i Bargen
ID: 227972

Panowie, ktoś coś na temat tej firmy? Kierowcy mówią co innego, a pewien "pan przekaźnik" nęci mega zarobkami i super warunkami pracy. Nie wiem, co robić. Prosze o opinie.

Posty (3)

kierowcazawodowyweuropie
2018-01-11 19:35:05
jak w temacie...
~Farerjaksiepatrzy
2018-01-12 22:04:32
Słabo jest, kierowcy ciągle narzekają, trzeba się prosić o swoją kasę bo często czegoś brakuje, kasa w systemie nie wyjdzie za dobrą, nie słuchaj pana B.. lub M..
~trucker
2018-01-13 22:36:56
Lepiej poszukać, czegoś lepszego. Auta, to syf w małej kabinie, a propaganda robi swoje. Ciągłe problemy z kasą, bo wiecznie się "mylą", ale oczywiście na korzyść firmy. Skakanie po autach i szorowanie kabin. Pan "B" pięknie opowiada, ale... niestety taka jego rola. Ogólnie, nie polecam, Anhalt, to już cień dawnej firmy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.90.83.229

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce