Parking dla ciężarówek skasowałeś - grób sobie wykopałeś!
ID: 227965

Bloki betonowe, kamienie wszechobecne zakazy parkowania na noc. Towary każdy chce ale parking albo zatokę zamknąć ograniczyć na 2-3 godziny. Głupia ta Europa wzdłuż i w szerz. Niech ich araby z murzynami zdepczą.

~Raj w kabinie
*.92.27.224

Posty (2)

~Raj w kabinie
2018-01-11 14:38:50
jak w temacie...

1

~rad79
2018-01-11 19:42:37
Głupi to jest system dostaw towarów do sklepów i markietów gdzie wjazdy z naczepą i parkowanie jest bardzo utrudnione. Takie dostawy powinny wykonywać solówki i busy. Welkie centra dla dużych samochodów powinny być na obrzeżach miast.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.82.57.154

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce