etransport.pl > Forum > VOS LOGISTICS POLSKA
Grupa tematyczna: Firmy - opinie
ID: 14139

VOS LOGISTICS POLSKA

  
~Adam K.
*
Viva Inwestycje Sp. z o.o.
Posty (197) »

skocz na koniec stronyskocz na koniec strony

« poprzedni ekran 1 z 7
~Andrzej Wojty... ak
(2013-11-02 11:39:18)
Kolego 649. Nie wiem kim jesyeś ale napewno znaliśmy się bo robiłem parę lat w tym syfie. Powiem Ci jedno: szukaj, szukaj, szukaj. Ja trafiłem na firmę która dała mi 2600brutto + 46e. Uwierz mi, że zapomniałem co to dziewiątka. Nowe wysokie auta z lodówką. Moim zdaniem, nie masz racji mówiąc, że lodówka nie jest standardem. Dla mnie to podstawa. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~649*
(2013-11-02 12:50:14)
Podszywasz się pod łysego?Tego który miał gasić światła jak vos padnie hahahhh
Lodówka to dla mnie jakiś tam standard ale nie Priorytet!
Podaj namiary a już zwijam manaty i idę do twojej firmy:D
Teraz wróciło kilku chłopaków którzy poszli właśnie od takich firm wyższa dieta wyższa podstawa auta swoje etc ja bym nie wracał jak bym więcej zarabiał i jeszcze miał SWOJE auto... czemu wrócili nie wiem ale mówili że przed tym jak się zatrudnili inaczej im zarysowali zakres prac długości pracy zarobków a po kilku miesiącach okazało się że to tylko mrzonki:)
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~jjui
(2013-11-27 22:49:04)
Wszyscy pier.. olicie od rzeczy prostaki weżcie się do roboty w końcu a nie umiecie tylko usiąść za fajerą z tłustym dupskiem banda nieudaczników życiowych. Rogasie
- 1
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kolenda
(2013-12-23 12:24:40)
Ach biada, biada mnie Herodowi,
Utrapionemu wielce królowi:
Żem ja takiemu czasowi złemu
Popadł kłopotowi.

Doszła mnie jakaś dziwna nowina,
Mojej żałości wielka przyczyna:
Pojawiła się, narodziła się,
Przedziwna dziecina.

Rozmaicie to różni udają,
Czyli to prawda, czyli też bają:
Że ma królować, Żydom panować,
Tak mi powiadają.

Ach biada, biada mnie Herodowi,
Utrapionemu wielce królowi:
Wierna czeladzi, czynić nie wadzi
Co ku kłopotowi.

Tę teraz wierność okażcie swoję,
Słudzy, dworzanie, żołnierstwo moje:
Bierzcie broń w ręce, pałasze, miecze,
Niechaj się nie boję.

Na koń co prędzej wszyscy wsiadajcie,
A do Betleem miasta biegajcie:
Tam dla jednego dzieciątka małego,
Wszystkie wycinajcie.

Ach biada, biada mnie Herodowi
Utrapionem u wielce królowi:
Wierna czeladzi, czynić nie wadzi
Co ku kłopotowi.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kolenda
(2013-12-23 12:30:44)
1. Ach witajże pożądana perło droga z nieba.
Gdy świat cały upragniony Anielskiego chleba!
W ciele ludzkim Bóg jest skryty
na pokarm ludziom obfity.
Ciałem karmi, Krwią napoi,
by człowieka w chwale Swojej
między wybranymi policzył.

2. Czyliż nie dość, Boskie Dziecię
żeś na świecie z nami,
Ale jeszcze zimno cierpisz między bydlętami!
Malusień ki Jezu w żłobie, co za wielka
miłość w Tobie!
Czyliż nie są wielkie dziwy
w ciele ludzkim Bóg Prawdziwy,
Przyszedł na zbawienie człowieka?

3. O miłości niepojęta, jakżeś wielka była,
Żeś się tu z niebieskiego tronu sprowadziła,
A to do pustej szopiny,
O niesłychane nowiny,
Ach, pokorny Baraneczku,
Twój odpoczynek w żłóbeczku,
Z dalekiej podróży niebieskiej.

4. Niech Ci Jezu, będą dzięki za Twe narodzenie,
bo przez nie zacząłeś nasze sprawować zbawienie.
Miłość, która to sprawiła,
iż Cię do nas sprowadziła,
niech swą iskrą nas zapali,
abyśmy Cię miłowali
teraz i bez końca w wieczności.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Jacek 8303
(2014-04-14 08:14:41)
Ludzie co za głupoty wypisujecie!!! Jedyne co jest złe to za mało zarabiamy.. Policzmy sobie 42e dziennie po przepracowaniu 15h pracy ile mi za 1h. wychodzi? Gdzie znajdą taniej :/Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~jak
(2014-05-12 12:57:58)
metor to medaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kamil
(2014-05-12 13:22:03)
Witam. Koledzy potrzebuję informacji. Mam zamiar do Was do VOSA się przyjąć na plandeke. Powiedzcie mi jak jest z płatnościami? Czy po zjeździe na baze z 3 tygodniowego pobytu od razu przelewane są na konto diety i podstawa? Jak to jest? No i bardzo prosze opowiedzcie coś o warunkach pracy? gdzie się jeździ itd.. PozdroZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~igor
(2014-05-13 16:18:33)
w vosie kolegow niemaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~efewf
(2014-05-20 06:36:50)
wszystkie fimy tylko nie vosZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ZYNUŚZYNUŚ
(2014-05-28 15:29:39)
Już tego lata – 30 tys. euro kary i rok w więzieniu za kierowcę spędzającego weekend w kabinie
Opublikowan e 15 maj, 2014

Kiedy pod koniec lutego (TUTAJ) pisałem o nowym pomyśle francuskich władz, aby bezwzględnie karać za spędzanie weekendów w kabinie, cała sprawa wzbudziła ogromne poruszenie. Nie ma się czemu dziwić, bo plany przewidywały karę nawet 30 tys. euro lub… roku więzienia. Oczywiście wszędzie pojawiało się pytanie – czy Francuzi dopną swego i faktycznie wprowadzą nowe przepisy w życie?

Teraz zaś czas na odpowiedź – 30 kwietnia 2014 roku francuski senat przyjął projekt zmian w ustawie o transporcie, który przewiduje właśnie kary za odbywanie 45-godzinnej przerwy w kabinie. Już wkrótce, prawdopodobnie od czerwca lub lipca 2014 roku, pracodawcy będą mieli obowiązek tak organizować pracę swoich kierowców, aby tygodniowe okresy odpoczynku mogły być spędzane poza pojazdem. Jeśli zaś zasada ta zostanie złamana, przedsiębiorcę czeka kara 30 tys. euro oraz roku więzienia. Tej samej kary będzie mógł spodziewać się przewoźnik, który będzie wynagradzał kierowców za ilość przejechanych kilometrów lub przewiezionego ładunku.

Co ważne, przy okazji kontroli drogowej kierowca musi przedstawić jak spędził ostatnie 28 dni. W przypadku kontroli drogowej we Francji kierowca będzie musiał więc przedstawić także dokumentację potwierdzającą spędzenie weekendu poza pojazdem. Jeśli takowej nie będzie posiadał, jego szefa będzie czekała dotkliwa kara. Wiele wskazuje na to, że będzie to dotyczyło także weekendów spędzanych w innych krajach!

Dlaczego Francuzi zdecydowali się wprowadzić tego typu przepisy? Odpowiedź jest oczywista – w ten sposób chce się zwalczyć nielegalny kabotaż oraz konkurencję ze strony przewoźników przede wszystkim z Europy Środkowo-Wschodniej. Pozostaje jednak pytanie, czy w praktyce nie będzie to oznaczało, że bułgarskie i rumuńskie ciężarówki będą masowo uciekały na weekendy do Holandii lub Niemiec?
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~1906
(2014-10-08 00:10:54)
Kierowca tira w kabinie spać nie może
Sąd Najwyższy uznał, że kabina tira nie zapewnia kierowcom noclegów. Dla branży transportowej uchwała to katastrofa. Firmy muszą teraz wszystkim swoim pracownikom zapewnić nocleg w hotelach - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".


Wyrok SN oznacza, że przedsiębiorcy wszystkim swoim kierowcom w trasie międzynarodowej muszą zapewnić hotel lub zwrot kosztów, jeśli opłaci go sam pracownik. To jednak nie wszystko. Ponieważ większość firm nie zwracała pieniędzy za nocleg, to teraz będą musiały to zrobić ryczałtem. I to nawet za trzy lata wstecz.
Jak pisze "DGP" już wiele tego typu pozwów wpłynęło do sądów. Ich średnia wysokość obliczona na podstawie ryczałtu oscyluje w granicach 80 tys. zł. Branża szacuje, że koszt uchwały to między 1, 5 a 2, 5 mld zł, bo kierowców w Polsce jest nawet 500 tysięcy.

Wyrok to prawdziwa rewolucja. Nowe przepisy oznaczają spadek konkurencyjności polskich przedsiębiorstw, wzrost cen w sklepach, a nawet upadek części firm. Transportowcy przypominają, że wypracowują 7-10 proc. PKB. Taka skala działalności oznacza, że ucierpi też cały budżet państwa.

Prawnicy cytowani przez "DGP" przypominają, że dotąd przedsiębiorstwa, które chciały nawet zapewnić nocleg swoim pracownikom, narażały się na kary od ZUS. Ten mógł bowiem uznać, że skoro jest kabina w tirze, to ryczałt na nocleg jest bezzasadny.

Zrodlo
://finanse. wp. pl/kat, 1037883, opage, 7, title, Kierowca-tira-w-kabi nie-spac-nie-moze, wid, 16747417, wiadomosc. html#opinie
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Jaan
(2014-10-12 13:54:21)
L'Amazonie krisZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Jaan
(2014-10-12 13:55:44)
Kamaz kapusZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~mol
(2014-10-12 17:28:13)
Polski oddział VOS juz Ukraincuw przyjmujeZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~J-24
(2014-10-12 19:32:13)
to vos jeszcze istnieje tj ma polskich kierowcow -jak tak bardzo dziwneZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~J-24
(2014-10-12 19:34:56)
a Ukrainców to juz dawno przyjmuje-rotacja jak na Dworcu Centralny-na 10 przyjetych 12 odchodzi
1
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kupiec
(2015-02-04 11:24:08)
Jeździłem jako podwykonawca Vos. Jedno trzeba im przyznać że jeśli chodzi i pieniądze to jak przychodzi termin to pieniądze na koncie. Każde auto ma zamontowaną satelitę z terminalem do komunikacji za które płaci podwykonawca. Za casco naczepy też płaci podwykonawca. Zwracają za opłaty za myto ale jest jeden haczyk ze Niemcy płaci się samemu i potem refakturuje. Czyli czekamy fizycznie 45 dni. Za paliwo faktury co 2 tygodnie. . Fakturowanie brutto zarówno usługi jak i paliwo. Pan sikora który werbuje do współpracy jest ok i robi dobrą robotę. Co do Fleetów w Warszawie to ogólnie uważają że są czymś lepszym i nie mają szacunku do podwykonawców i kierowców. Zazwyczaj to młodzi chłoptasie którzy uważają że wiedzą wszystko o transporcie bo byli na szkoleniu a auto widzieli na plakacie albo jako kropka na ekranie. Nie znają rzeczywistości w trasie. Ja trafiłem na Mikołaja Klejnę. Kłamczuch i gbur jakich mało. Ciągle pytania czemu tak wolno? czemu pauza? czemu tak długo spinanie naczepy a naczepy stare bez drzwi tylko plandeka. Dał tylko dyspozycję żeby zgłosić się do portu w Callais po tcket na prom ale już nie powiedział do którego biura. Szukanie na piechotę trwało godzinę i akurat prom odpływał więc pretensje do podwykonawcy. Ale fleet oczywiście winy swojej nie widział. Dyspozycje co do parkingów dał ale tylko nazwę miejscowości a już adresu nie. 30 minut szukaliśmy parkingu, za to też pretensje że z towarem się kręciliśmy po mieście. Potem jak dostał ochrzan jak robił problemy ze zjazdem to powiedział że zrobi wszystko żeby nas wyrzucić. Faktycznie tydzień później skargi do przełożonego były że niby my zawiniliśmy i jego błędy obracał jako Nasze. A przełożony wierzył tylko jemu bo to jego pracownik. Klejna robił po złości specjalnie nie układał tak pracy zeby zdążyć na zjazd autokarem w pobliże domu. Tylko po złości. Chamskie odzywki jak do gówniarzy. Po złości jak coś nie pasowało to ładowanie 3 naczep dziennie po placu 5 km każdy po 0, 80eurcent. To tak za karę. Ogólnie fleety wszystko psują Vos i nie zdziwię sie jak za kilka lat rozwalą tą frmę. Bo wystarczyło by podejście partnerskie i wiadomo że pracować trzeba ale bez podrzucania świństw i złośliwości. Często niby Klejnie nie dochodziły CMR za niektóre frachty a inne z tej samej koperty doszły. W jednej kopercie wysłałem np 10 CMR to 7 niby doszło a 3 nie? Czy to nie kpina i złośliwość fleeta żeby dać nauczkę i fakturę opóźnić? Vos ten sprzed 10 lat w Breukelen a ten obecnie z Warszawy to dwie różne firmy i to prawda ze tam gdzie patyki się wezmą za robotę to firmę rozwalą. Tyczy się to fleetów z Warszawy. Pracowaliśmy z Vos w Breukelen a ten patyk Klejna gadał do ludzi że w to nie wierzy bo nie ma w komputerze. Mamy faktury z tamtego okresu a ten gamoń uwaza że czego nie ma w komputerze to tego nie było. On zestaw widzi tylko w komputerze. Vos była dobrą firmą a teraz to atmosfera nerwów i kłamstwa Fleetów i chamstwa. A szkoda ZagłosujZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kupiec
(2015-02-04 11:26:56)
Po niedawnej uchwale siedmiu sędziów Sądu Najwyższego rząd chce wprowadzić specjalny dodatek za rozłąkę lub specjalne diety dla kierowców wykonujących transport międzynarodowy. Przygotował dwa projekty zmian w ustawie o czasie pracy kierowców, czytamy w Serwisie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kupiec
(2015-02-04 11:27:46)
W reakcji na uchwałę SN Ministerstwo Infrastruktury przygotowało dwa różne projekty zmian w ustawie o czasie pracy kierowców. Pierwszy przewiduje przyznanie kierowcom dodatku za rozłąkę w czasie podróży służbowej. Świadczenie byłoby wypłacane według zasad i stawek uzgodnionych między przewoźnikami i kierowcami w układach zbiorowych pracy lub regulaminach pracy. Jeśli firma nie miałaby takich przepisów, zasady musiałyby być zawarte w umowie o pracę.

Drugi projekt jest bardziej rozbudowany. Przewiduje przyznawanie kierowcom ryczałtów za noclegi i diety za podróże służbowe na terytorium Polski i poza jego granicami. Resort zostawił przewoźnikom i związkowcom wynegocjowanie wysokości tych świadczeń.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ref
(2015-02-24 18:38:32)
Szukam osoby o nicku, byly nievolnik, Jesli to czytasz odezwij sie tutaj jesli mozesz mam wazne pytanie. Pozdro Ref... Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~byly nievolnik
(2015-02-24 18:43:45)
:) jestemZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~znawca
(2015-07-18 22:43:42)
Czesc. daj namiary to sie odezwieZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~rafael
(2015-08-07 13:43:25)
A ja wlasnie zastanawiam sie co jaka firma byla by najlepszym rozwiazaniem dla kierowcy z dwu letnim doswiadczeniemZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ocet
(2015-08-08 23:02:45)
zapraszamy na docieranieZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Benny
(2015-08-09 09:39:26)
Robic wam sie nie chce i tyle w vos nie ma zle tylko kasa smieszna 44 e i 1350 podstawy na przerzutach to smiech na sali gdy wszyscy placa juz po 46 47 50 e nawet ukraincy zaczynaja marudzic haha kiedy warszawka sie obudzi ze zarobki sa za male jak zostanie 5 kierowcow z tego 4 mentorow? ?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~beny
(2015-08-09 12:18:02)
to nie batim nie jedziesz na pol roku tylko na 21 dni wiec daje sie rade narazie osmieszamy sie tylko i wylacznie z dieta i podstawaZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~majkel
(2015-11-19 11:48:09)
koledzy chcialbym sie przyjac do vosa na silosy zastanawiam sie caly czas czy moglibyscie mi podpowiedziec jak tam jestZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~649
(2015-11-30 13:12:58)
Powiem krótko w Vos Silo nie ma wielkiej rotacji z tego co widzę to praktycznie śladowe ilości rotacyjne nie to co na plandece... ogólnie kiedyś bulki to byli tacy lepsi kierowcy z vos lepiej traktowani lepsza kasa lepsza robota niektórzy myślą że nadal tak jest a prawda jest taka że nie chciał bym nawet za dopłatą przenieść się na silo jak dla mnie gówniana robota bynajmniej ta w vos niby szczycą się tym że nie muszą zapinać pasów na ładunek ale jak by zobaczyli ile ja razy w miesiącu zakładam te pasy w porównaniu do ich skakania na zał rozł po beczce myjkach zmienili by zdanie
Chłopaki z bulek sobie chwalą bo ciągle te same mo*dy w autobusie więc jak by było tak źle...
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zaczynałem jazdę w tym sy
(2015-11-30 16:09:28)
Nie masz na papierosa to idź do Vosa w Vosie zapalisz jak cie ktoś poczestuje. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
« poprzedni ekran 1 z 7

skocz na początek stronyskocz na początek strony

Adar Sp. z o.o.

Twój adres IP: 54.163.7.185 = ec2-54-163-7-185.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+3 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:PKS Gdańsk-Oliwa SA/ PROMY24.com 1
Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
OSTATNIO KOMENTOWANE »
Wątek powiązany z artykułem prasowymIle zarabia kierowca ciężarówki? (191) »
Wątek forumMorska Agencja Gdynia... (44) »
Wątek forumWSC co za wstyd!!! (47) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymKampania buraczana po półmetku (10) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontZna ktoś firmę AMS Z CZĘSTOCHOWY (2) »
Wątek forumDuvenbeck praca w Niemczech, przyjęcia w Grewen (28) »
Wątek forumTRANSGRYF - Gryfice (3) »
Wątek forumJeronimo Skarbimierz jak dojechać zestawem. (2) »
Wątek forumbus 3, 5t mazowieckie (117) »
Wątek forumbadania psychotechniczne (23) »
Wątek forumBerger, HCS spedycje, opinie. (19) »
Wątek forumStępień Mazowszany (21) »
Wątek forumVIACARD It (1) »
Wątek forumCapital Trade -dlaczego to temat tabu? (310) »
Wątek forumZŁODZIEJSKIE STAWKI LKW WALTER I ICH BESZCZELNOŚĆ (281) »
Wątek forumBUDOKRUSZ WARSZAWA (327) »
Wątek forummagnesiarze (161) »
Wątek forumOC JUŻ ZA 2800zł NA CIĄGNIK SIODŁOWY W PZU!!! (1) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymFlotis - efektywny i tani monitoring pojazdów firmowych (77) »
Wątek forumBuh Molak. Ch IŁÓW (5) »
Wątek forumcodognotto... (349) »
Wątek forumPraca na KONTENERACH czy na LOHR (7) »
Wątek forumpedro jaraczewski przemysław solówki, busy (32) »
Wątek forumEddie Stobart UK szuka kierowcow (580) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymW drodze do bezpiecznej i autonomicznej jazdy (3) »
Wątek forumMapa parkingów w Polsce wraz z udogodnieniami (1) »
Wątek forumznacie firme PHU GEBER z SZamotul kolo Poznania (53) »
Wątek forumMam wolna lawete z Wloch do Polski, Busik 3. 5T (97) »
Wątek forumpolmex-elk DOJNIA (6) »
Wątek forumRoman Koszalin (44) »
Wątek forumIntrasped Bydgoszcz - ktokolwiek cokolwiek wie??? (31) »
Wątek forumIMEX TRANS MŁAWA (107) »
Wątek forum... Pilnie Kupie c. s. Scania Daf... (10) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymBez IT firmy transportowe tracą czas i pieniądze (1) »
Wątek forumUnion Transport co to za firma? (111) »
Wątek forumCZY PANCZO. JAK PRACA PROSZĘ O OPINIE (14) »
Wątek forumVandenaarsen Holandia (17) »
Wątek forumHDS (70) »
Wątek forumVan Den Aarsen w Chojnicach (18) »
Wątek forumDrób Koziegłowy (44) »
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2015
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2015 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd