etransport.pl > Forum > Kary z ViaTOLL, wezwania GITD, Kapsch i co dalej
Grupa tematyczna: Policja, ITD i Urzędy
ID: 131562

Kary z ViaTOLL, wezwania GITD, Kapsch i co dalej

  
Eurotrailer Sp. z o.o.
Posty (31) »

skocz na koniec stronyskocz na koniec strony

« poprzedni ekran 1 z 2
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-16 15:25:59)
Forum jak to forum jest od przedstawienia problemu – bardzo ogólnie. Tu każdy może pisać. I tak wiem, że ja za dużo wiedzy przekazuję, ale nie zaszkodzi. Analogicznie jedno pismo nic tu nie pomoże. To nie prośby o złożenie wyjaśnień.
Staram się by było w miarę możliwości bardzo dużo info na ten temat. W miarę wyjaśnić problem. Oczywiście trudno bym szkolił tu publicznie wszystkich gratis i rozdawał za darmo wzory dokumentów. Niektórzy dzwonią, że napiszą i bym sprawdził czy dobrze jest napisane. Owszem też taki wariant jest do przyjęcia ale … po sprawdzeniu powinna być ocena. A że forma oceny w postaci obrazkowej z cyferkami? No cóż prywatna szkoła to i prywatny-indywidualn y sposób oceny. O kasie też warto zawsze mówić i to wprost. To nie miejsce na kurtuazje i nie herbatka u Cioci. Nawet gdyby się chciało dogłębnie problem wyjaśnić tak bez obejrzenia np. dokumentów, upoważnień z GITD, protokołów przesłuchań pracowników Kapscha, etc., - to się po prostu tego nie da. Skoro tyle się pisze, a nawet logicznie nikt nie zajrzy, jakie dane w załączniku mogą być pobierane, przetwarzane, archiwizowane, etc. z ustawy o ochronie danych osobowych I NIKT TEGO (oprócz mnie chyba) nie widzi, to jak można rozmawiać dalej o problemie skoro już na „ dzień dobry” prawo jest łamane i to przez organ kontroli?
I CO Z TEGO, ŻE TO ORGAN KONTROLI? A jak ktoś bierze z organu kontroli „ suweniry” i „ coś” załatwia - to czy to są jedynie pamiątki z podróży, a pomoc to w ramach współczucia i pomocy dobrosąsiedzkiej, troski o los obywatela i jego rodziny?
Potrzebna jest wiedza szczegółowa i to m. in. na temat funkcjonowania całego systemu tzw. „ ViaTOLL”, organu kontroli GITD-BEPO i to tzw. procedur postępowania. Oczywiście znajomość przepisów też jest bardzo ważna. Lecz jak to zwykle bywa przepisów szeroko pojętych i to wielu, a nie zawężania się jedynie do ustawy i dwóch rozporządzeń. O Kpa, ustawie o ochronie danych osobowych, PRD, kodeksie wykroczeń i wielu innych nie wspomnę. Z drugiej strony czy zatrudnianie osób które ukończyły prawo, szkolenie ich przez 3 miesiące tylko do tego (tylko do „ obsługi” tzw. ViaTOLLa) - nie miało by sensu, bo to zbyt proste. Nie sugerowałem że są to koziołki-matołki tylko mówię, że wklepują dane (czyli bezmyślnie, bez zastanowienia się) do szablonu wezwania bez logicznego myślenia, bez poszanowania prawa. Dlaczego? Bo tak im każą? To zasadnicza różnica.
Przykład jak można wklepać dane o godzinie (jakiej nie podano) skoro ta godzina podana jest wg czasu UTC (dane gromadzone przez Kapsch – patrz protokół zeznania pracownika Kapscha pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań w GITD), a w Polsce wg np. „ Międzynarodowego układu jednostek miar SI, przepisów, obowiązuje inny czas? Po co Polska podpisała tą umowę? Co to za numer ewidencyjny, na podstawie czego i w jaki sposób powstał? Czy w Polsce to już tylko „ numerki” ? Numerek tu, numerek tam. To tak jakby kierowca do kierowcy na drodze powiedzieł: „ 3 promile Pan/Pani ma”. Czego to promile i w jaki sposób zmierzono, jakim urządzeniem? Co to za kierowca? Proponuję poczytać bardzo ciekawe forum na portalu „ gazeta. pl” kandydatów właśnie do pracy w GITD od ViaTOLLa. Jak możemy mówić o Kpa jak sami mówią, że przez 3 miesiące szkolenia nie mieli nic o Kpa.
Zresztą jak można mówić o wezwaniach i udzielaniu odpowiedzi skoro wezwanie, system ViaTOLL, organ kontroli GITD-BEPO w szczególności, itd. itp. łamią prawo? Co mamy wyjaśniać? Łamanie prawa przez tzw. Kapscha, GITD-BEPO, system ViaTOLL? Czy naprawdę w GITD-BEPO nie potrafią przeczytać jakie dane mogą pobierać? To już rozporządzenie ministra mają po prostu w d… e? Po co są pobierane np. „ nazwisko rodowe matki”, „ seria i nr dok. tożsamości?” Czy do wyłudzania np. kredytów z banku komuś jest to potrzebne? Czy tak trudno przeczytać rozporządzenie, które mówi o jakie dane można prosić?
Owszem wielu da sobie radę, będą umorzenia postępowań – bo Kapsch się pomylił? To najpierw doprowadzić pod groźbą niebotycznych kar do ruiny choćby i psychicznej rodziny a później – co? Sorry to pomyłka? POMYŁKĘ ZNAM – SYSTEM ViaTOLL !!!
Przecież takimi pismami jak było wezwanie, a później Kapsch się pomylił MUSI I TO naprawdę MUSI zainteresować się NIK !!! Co to do „ k … ociołka” jasnego jest? TO ORGAN KONTROLI I DOKUMENTY KONTROLI A NIE LIST DO WUJA TOMA !!! Jeśli organ kontroli coś stwierdza, na podstawie przecież dowodów, a nie wyssanych z palca wieści dziwnej treści, to zadaję proste pytanie – czy KRADNĄ, czy giną te dowody? To „ Elektroniczny System … ”. I musiało to powstać na podstawie czego … ? Czy wezwania takie powstają z wróżenia z fusów? Następne nasze kuriozum Ti słynne „ pikanie”. Nic tylko zamiast radia kierujący ma słuchać „ pika czy nie pika” i ile razy pika.

W pierwszej kolejności proponuję uważnie przeczytać wezwanie z załącznikiem, przeczytać przywołane przepisy (w całości !) zastanowić się, a później czy odpowiadać i w jaki sposób odpowiadać na wezwanie, które powstaje z naruszeniem przepisów prawa. Szkoda, że to sprawa polityczna i ważny OWSZEM OBYWATEL – TAK, TYLKO OBYWATEL JEST WAŻNY, JAKO PRZYSŁOWIOWA „ DOJNA KROWA” DO UZUPEŁNIENIA DZIURY BUDŻETOWEJ.
pier. itd@gmail. com
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zzx
(2013-09-17 21:18:45)
zamiast pisać na forum wydaj swoje "złote myśli" drukiem.

w ilu tematach będziesz pisał to samo?
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ex-krokodyl
(2013-09-17 21:46:32)
~zzx
Co ma robić to moja sprawa. Załóż sobie nowy wątek. Proponuję zająć się dalej naczepami.
Czy sprzedaż lodówek się nie udała.? Czy zabrakło lekarstwa na leczenie nóg, bo na alkoholizm i to, że nie ogarniasz to chyba już za późno.
Sprawa w toku. Trochę cierpliwości.. Już ci pisałem.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zzx
(2013-09-17 21:52:52)
??
jakie naczepy??
nigdy w życiu nie miałem naczepy, a tylko chyba raz podstawiałem "kierowcy"pod rampę.
lodówki? to taki sprzęt w domu - mam i w środku jest nie tylko światło, ale naczepy tam nie było.

czekam na film z zakładania stowarzyszenia - będzie?
chcę wiedzieć kto został preziem.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Kroko
(2013-09-17 23:02:08)
do zzx wiesz stowarzyszenie to mądra rzecz jedyna jaka mogła by pomóc poszkodowanym o ile będzie broniła ich interesów. A prezesem to chyba oczywiste
do zzx: aby wydać złote myśli to wiesz chłopie ile trzeba się nabiegać aby znaleźć wydawcę ale jak co to pierwszy kupuję ; -)
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-18 04:09:13)
~Kroko
Wskaż mi chociaż jedną osobę, która gdziekolwiek napisała o problemie jak ja, o wezwaniach o kontroli, o GITD-BEPO. Są tacy co się chwalą ile to pism i gdzie to nie pisali, nawet do Premiera. Miały być tak duże zmiany w przepisach. Chwalili Rzecznika Praw Obywatelskich, że co, zadał pytanie ministrowi – i co dalej zrobił i robi Rzecznik? Czeka na wybory? Wypada może tak poznać wszystkie pisma, a nie chwalić kogoś za to, że nic nie robi, a za przeproszeniem zadanie pytania to przynajmniej za to za co państwo polskie płaci. Szkoda, bo RPO mi odpowiada, że jak jest problem ViaTOLLa dotyczący to sami mamy się zająć. Tyle np. Rzecznika Praw Obywatelskich na temat ViaTOLLa. A te pisma wiele setek osób do Rzecznika. Jak czytam takie pisma osób, które do tego celu są powołane i w nagłówku jeszcze występują w imieniu rodaków … Szkoda pisać i mówić.
Ba, nawet te osoby wykorzystywali osobę, której nie bronili i nie reprezentują. O tym, że wręcz odwrotnie jej samej szkodzili nie będę pisał. Wie doskonale i on i ja. To wystarczy. I to wielokrotnie w gazetach. I co gdzie są te zmiany, gdzie jest cokolwiek napisane o GITD, o kontroli, gdzie są te wystąpienia posłów w imieniu poszkodowanych przez ViaTOLLa, gdzie jest w końcu zainteresowanie powiedzmy stowarzyszeniem?
Czyli ktoś ma za wszystkich powiedzmy „ odrobić pracę domową?” Reszta czeka co to będzie, co odpowiedzą z GITD.
Tak samo jak z wyrokiem do Trybunału, który zostanie odrzucony w całości. Jak się walczy, pisze na temat płatnych odcinków, że kara za odcinek niesłuszna bo powinna być za drogę, to warto i poczytać wyroki NSA, które zapadły, i przepisy i logicznie pomyśleć. Skoro płatne są odcinki a nie droga to i kara jest za odcinek a nie za drogę. Wyroki NSA tez były bardzo wyraźne. A przepisy dotyczące dotacji na odcinki tez można przeczytać.
To tak ad vocem tego co ostatnio znów było napisane, że nie czerpie się wiedzy kto jest właścicielem pojazdu z ViaTOLLa czy też z bazy dawnego BOTM w GITD. tylko wysyła listy do Lessingów. Chyba nie wie co pisze, że dane organ kontroli może mieć tylko i wyłącznie z danych oficjalnych (CEPiK). ViaTOLL to powiedzmy konsorcjum częściowo prywatne, a baza BOTM nie jest od tego, a że w strukturach GITD? Tu chyba naprawdę się kłania znajomość organu kontroli i co może organ kontroli. Dobrze, że nie poruszył jeszcze nikt tematu, że kolega/koleżanka w GITD ma np. dane o właścicielu pojazdu bo była kontrola. Można już wtedy w ogóle iść na skróty i od razu kierowcy szukać. To jest centralny organ państwa polskiego i TO KONTROLI. PO TO JEST BAZA CEPiK, BY TYLKO Z NIEJ MOŻNA BYŁO KORZYSTAĆ DLA ORGANÓW KONTROLI I TO TEŻ TYLKO PRZEZ OSOBY UPRAWNIONE A NIE WSZYSTKICH.
Trochę się dziwię, że np. GITD nie potrafi się obronić i to skutecznie dlaczego tak. To już nie mój … problem.
Forma Stowarzyszenia, Zrzeszenia, Związku, Izby jest. Chcieli wspólnie powalczyć – tak ale tylko po to by adresy nowych klientów pozyskać. Nie widzę powodu by to upubliczniać. Tym bardziej, że osoby, firmy w niej występujące dużo robią. Niekoniecznie by pozostali z tego ‘ za darmo” bez jakiegokolwiek wsparcia korzystali. NIBY DLACZECZEGO?
Mail dla osób zainteresowanych jest podany. Więc nie rozumiem. I CO ZNOWU MAMY Z TAKIMI ANONIMOWYMI OSZOŁOMAMI ROZMAWIAĆ. Kto jest prezesem też interesuje członków. Nie JA. Składki członkowskie po to płacą by ich reprezentować. Każdy może przystąpić. Tylko formalnie i oficjalnie. I tak zbyt wielu korzysta BEZPOŚRENIO CZY TEZ POŚREDNIO. Gdyby może nie parę osób to ani Rzecznik, ani Prokuratura (przypomnę sprawa w sądzie i nie jest to TK) ani też posłowie oficjalnie na mównicy sejmowej by nie zabierali głosu w sprawie tzw. ViaTOLLa.
NIE WSPOMNĘ O ZMIANACH W TREŚCI WEZWAŃ CZY ZAŁACZNIKÓW I TO OWSZEM, ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA MOJĄ SPRAWĄ I NIKOGO WIĘCEJ. JAKOŚ jak sięgnąć pamięcią nie widać tych wielomilionowych poszkodowanych, osób co miały po kilkaset tysięcy nałożonych kar. Gdzie są te osoby i co z nimi się dzieje? O tym co się pisze, gdzie i kiedy też należy zawsze pamiętać. Owszem jednego nie neguję, że cokolwiek piszą. Choć nieraz warto może się zastanowić by pisaniem nie zaszkodzić.
Zresztą chyba już dosyć takich wyjaśnień. Tak byli tacy co też tu pisali merytorycznie powiedzmy i owszem. Też cześć i chwała. Choć stale pamiętam o reprezentantach co walczą w sejmie i są doradcami, „ lobbystami” biorą udzial w posiedzeniach i … dalej …. nic z systemem się nie dzieje.
Wielu czyta forum ale nieliczni napiszą choć jedno zdanie. A że stale te same wypowiedzi bo stale nowi ludzie. I STALE TEN SAM PROBLEM I TE SAME PYTANIA. Dokładnie tak jak z GITD. TE SAME PRZEPISY, TE SAME NAWET OSOBY DECYZYJNE W GITD. Tylko treść wezwań, pism, załączników, etc się zmienia.
PROBLEM JEST BYŁ I BĘDZIE STALE TEN SAM. Jak system i urządzenia są niesprawne, niedopuszczone do użytkowania, nie działające jak należy tylko po to łatać dziurę w budżecie to TAK JEST, BYŁO I BĘDZIE. Dokładnie tak samo jak mediami. Byle było pokazać coś w wiadomościach. Tylko po to się interesują. A nie by pokazać problem (oczywiście z małymi wyjątkami).
Także proponuję przejąć spokojnie „ pałeczkę” i dalej powalczyć z systemem, z wezwaniami, z organem kontroli czyli GITD, z ViaTOLLem, z Kabschem w tej sprawie. Ja i tak wystarczająco się już napracowałem. Wystarczą mi w zupełności te osoby, które reprezentuję i działam w ich imieniu. Wystarczająco wiedzą jakie pisma z GITD otrzymali. O tych co dostali umorzenia postępowań i nałożonych kar oczywiście choć tylko wspomnę.
Pozostali albo jak mają wiedzę i korzystają z np. tych podpowiedzi to ich sukces lub mogą nauczyć się jak wiele osób na błędach lub sorry „ za frajer” zapłacić kary. Też są tacy co biorą na to kredyty lub sprzedają auta.
Ja mam wiele innych ciekawszych zająć jak pisałem ot choćby pomówienia czy też co niektórych oszołomów. To bardziej proste niż walka z tzw. ViaTOLLem, Kapschem czy wklepywaczami danych z GITD-BEPO, czy też BP.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-18 04:38:51)
Tak, co o niektórych specjalnie piszę i wywołuję wilka z lasu.
Każdy jest kowalem swego losu.
Można czytać, pisać i płacić kary lub nie płacić. Ot powiedzieć można jego cyrk i jego małpki. Rozumiem kłopoty wielu osób. Po to pisałem by może choć parę osób skorzystało. Na tą liczbę poszkodowanych, tak normalnie licząc i tak „ ten tort jest zbyt wielki”, by osoby, które tym się zajmują i to robią były w stanie wszystkimi sprawami się zająć choćby chcieli zarówno oni sami jak i poszkodowani. Trudno przecież by prowadzić parę milionów spraw z ViaTOLLa jednocześnie przez nawet wszystkich adwokatów, radców prawnych, doradców. A każdy ma jeszcze inne zajęcia, sprawy.
Także jak się nie podoba czytanie proponuję nie czytać. Zawsze trzeba pamiętać jednak, że się nie jest anonimowym i na wniosek z pomówienia z art. 212 kk też organy mogą prowadzić sprawę tak jak np. zzx czy tez innego oszołoma. Spokojnie każdy jest dziś znany niezależnie czy się podpisze czy też nie. Wystarczy, że ma się maila i powiedziałby korzysta z komputera, Tel. kom. Facebook to już wszystko znane.
Jak coś się robi i to publicznie to trzeba być za to odpowiedzialnym. Wielu pisze i pisało różne rzeczy. Nieliczni maja odwagę podpisać. Zastanawiam się czemu tylko nie ma osób, które o to walczą?
Dlaczego nikt tak naprawdę nie dba o tego zwykłego obywatela. Pewnie najprościej zgodnie z polską zasadą. „ Dlaczego on ma lepiej niż ja” – trzeba mu to zabrać. Typowe myślenie. Nie żeby co zrobić bym miał lepiej tylko jak zabrać drugiemu.
Także może ktoś pochwali się doświadczeniem, wiedzą, poprze lub zaneguje. (oczywiście oprócz osoby chorej na alkoholizm zzx i tym podobnych). Merytorycznie.
Może inne osoby ze znamienitych kancelarii coś napiszą, nie tylko będą czytać. Jak chcieli to potrafili. Gdzie są te inne osoby? Czy tylko tam gdzie jest kasa. Tak przecież się chwalą że walczą o sprawę. I jak już pisałem o kasie też można mówić. Gentelmenem można być tylko powietrzem się nie żyje.
A jak ktoś jest zainteresowany naszym Stowarzyszeniem, Związkiem, Izbą Fundacją, etc po prostu walką z tzw. ViatOLLem i niekonstytucyjnymi przepisami czy działaniami organu kontroli to zachęcam:
Pier. itd@gmail. com
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta ex-krokodylex-krokodyl
(2013-09-18 06:24:56)
Jeśli ktoś się nie zgadza to zawsze są dwa wyjścia. Napisać nowy swój własny wątek, nie czytać i nie zaglądać, podzielić się swoimi własnymi doświadczeniami, wiedzą.
A skoro wiele osób czyta to dobrze by było się wpisać, popieram lub nie popieram. Oczywiście takich co niby twierdzą że należy wpłacać, mieć badziewie viaBOX pomijam, że niby to trzeba było wiedzieć. Gdyby tak było to wielu by tak robiło, a nie czekało na wezwania. Przede wszystkim nie byłoby tych wątków na ten temat.
Pozdrawiam Piotr
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~POMOC VIATOLL
(2013-09-21 20:29:10)
Prawnik specjalizujący się w sprawach VIATOLL:
://www. twojeporady. pl/PL-H59/nasi-ekspe rci/SNjYxMA%3D%3D/ek spert. html
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Dobry
(2013-10-15 22:41:53)
Witam. Dostałem wezwania do wskazania kierującego pojazdem bez opłaty elektronicznej. Proszę o kontakt poważne osoby mogące pomóc w sprawie. Mój telefon 697 718 340Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ddk
(2013-10-27 21:24:20)
Pierwszy sędzia stwierdził że kary za każdą bramownicę są bezpodstawne :)
www. informatortransporto wy. pl
bez spacji

1
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~gość
(2013-10-27 22:22:28)
Do Dobry. Jak zatrudniłeś legalnie kiermana, to nie twój problem. Olej to i go. Jak przyjdzie do Ciebie PIP, kierman zrobi to samo. Kierman nie opisze naruszeń, bo chce żebyś zapłacił karę. Kiermani mówią, że to taka sprawiedliwość, a że to oni narobili bez twojej wiedzy naruszeń, to nie ważne. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~bartek
(2013-10-28 19:54:14)
do ~ddk - nie ma takiej stronyZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ktosik
(2013-10-29 11:23:44)
bartek
(2013-10-28 19:54:14) do ~ddk - nie ma takiej strony

jesli nie ma takiej strony, to zmien komputer, bo z glowa ( twoja ) moze byc ciezko

ddk
(2013-10-27 21:24:20)
www. informatortransporto wy. pl
bez spacji

1
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ktosik
(2013-10-29 11:33:33)
Viatoll - Kary za "każdą bramownicę" są bezpodstawne

Woje wódzki Sądu Administracyjny w Warszawie orzekł (sygn. VI SA/Wa 2744/12), że prawo
nie przewiduje wielokrotnego karania za jeden przejazd danym odcinkiem drogi. Wysokości
kar nie można uzależniać od ilości bramownic znajdujących się na jednej drodze, które
zarejestrował y wykroczenie. Tym samym sąd uchylił decyzję GITD, która nałożyła na kierowcę
grzywnę. Sąd podzielił stanowisko prezentowane przez przewoźników oraz Rzecznika Praw
Obywatelskich, iż kara może zostać wymierzona wyłącznie za cały przejazd po drodze krajowej
a nie za jej odcinki (od bramownicy do bramownicy).
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Janusz
(2013-10-30 19:31:50)
może już dziwaczeje...

ale trąbie pod każdą bramownicą
muszę jakoś odreagować to "bezprawie"
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ćieć z Pacanowa
(2013-11-03 07:49:32)
We Francji miala byc wprowadzona Ecotaxe. Strajk kierowcow pokrzyzowal plany rzadu. Polski cienki Bolus potrafi tylko narzekac. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~bonifacy
(2013-11-04 07:22:04)
plusem pracy na czarno jest zwis na viatoll. niech pika i 14 razyZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~kotlet
(2013-11-04 10:30:53)
~bonifacy chyba jesteś głupi, czy robisz na czarno czy biało jeśli szef czy kolega poda twoje dane będziesz bulićZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~żuczek
(2013-11-19 22:36:22)
To co kolega napisał o Francji to święta prawda, o naszych cienkich Bolkach zresztą też. Sam byłem świadkiem jak podczas ostatniego ogłoszonego strajku-akcji protestacyjnej blokowania czy jak to się zwało przez firmy transportowe na drodze kr. nr. 7 w Łomiankach i pewnie w innych miejscach żadna ciężarówka nawet nie zwolniła. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~zdesperowana
(2013-11-22 11:52:05)
Bardzo prosze o informację czy ktoś miał też problem z wymianą viabox-a (wprowadzono zamiast powyżej 12 t. poniżej 12 t ) a posiada auto w leasingu. My mamy kilkadziesiąt zdarzeń, naliczane opłaty z leasingu o użytkowniku pojazdu, żadnego zawiadomienia z iTD ( podobno wstrzymane są postępowania ze względu na Trybunał Konstytucyjny ). Jestem właścicielką małej rodzinnej firmy transportowej, nie mam już siły walczyć z głupotą i de*ilnymi przepisami naszych urzędów. Z chwilą wymiany viabox-a panienka zrobiła jeszcze jeden błąd nie wydrukowała załącznika do umowy, ale co dalej. Może ktoś miał taki sam problem, proszę o kontak. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
Podgląd konta margotxmargotx
(2013-12-18 14:18:20)
Witam. Dla wyjaśnienia mam 3 samochody i na jednym nie zmieniłam numeru rejestracyjnego. Otrzymałam aż 6 pism dotyczących tego z niezmienioną rejestracją, że nie pobrało opłaty. Kasa na koncie była, cały dzień ściągało z wszystkich samochodów i bramownic tylko jedną bramownice opuszczało na tym aucie. Poradźcie co dalej?Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~Wacek
(2013-12-18 14:46:21)
Czytając pobieżnie, co pisze kolega EX-krokodyl, przyznam, że ma to sens i logikę. Raczej wie co pisze, a nie pisze co wie. Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~boa dupczyciel
(2013-12-30 14:22:59)
Naród baranów, państwo samo szerzy bezprawie urzędasy robią z nami co chcą interpretują przepisy tak jak chcą, dlaczego nie podpalimy tych bramownic.
Ludzie powstańmy z kolan. Zobaczcie jak żyjemy. W każdym państwie ze świadomym społeczeństwem gdyby władza postępowała tak jak postępuje z nami, trwałby stan regularnej, krwawej wojny domowej na miarę rewolucji francuskiej.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~gtr
(2013-12-30 14:45:24)
To nic nie da, Polacy z jajami wolą spierdzielić na zachód niż babrać się w tym *idołkuZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~cieć z Pacanowa
(2013-12-30 14:50:46)
Naród baranów, państwo samo szerzy bezprawie urzędasy robią z nami co chcą interpretują przepisy tak jak chcą, dlaczego nie podpalimy tych bramownic.

Francuzi podpalili i maja spokoj.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\
(2013-12-30 15:16:24)
skoro viatoll nie dopuszcza posiadania konta na minusie to co sie jeden z drugim dziwi ze przychodza karyZagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~TOM ITD
(2013-12-30 23:35:15)
karaITD. PL skutecznie bronimy przed karami z viatoll, kontakt@karaitd. pl, Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~www. twojeporady. pl
(2014-03-14 22:05:22)
www. twojeporady. pl/PL-H59/nasi-ekspe rci/SNjYxMA%3D%3D/ek spert. html

Osoby, które otrzymały decyzje, wezwania oraz oczekują fachowej pomocy w sprawach viatoll proszę o kliknięcie w powyższy link i zadanie pytania.
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
~ghj
(2014-03-22 15:34:33)
wyjaśnienie, wezwanie do ponownego rozparzenia sprawy, skargi do sądu administracyjnego. Kliknij poniżej, opisz problem:

://www. twojeporady. pl/PL-H59/nasi-ekspe rci/SNjYxMA%3D%3D/ek spert. html
Zagłosuj
Zagłosuj
Podgląd
« poprzedni ekran 1 z 2

skocz na początek stronyskocz na początek strony

Adar Sp. z o.o.

Twój adres IP: 54.160.157.4 = ec2-54-160-157-4.compute-1.amazonaws.com

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania treści bez podania przyczyny..


a co ty o tym myślisz ?

Ile jest 3+2 ?
Masz dość spamu w wątkach? My TEŻ!
Skoro nie masz konta to poproszę o odpowiedź na to proste pytanie. Udowodnij, że jesteś człowiekiem. Raz odpowiesz i masz spokój, na dziś.


Podpis:ABC SYSTEMS SA
Moje konto
Zaloguj się Zarejestruj się
OSTATNIO KOMENTOWANE »
Wątek forumDziałalność prosze o pomoc (7) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymPolscy Truckersi. Premiera już dziś o godz. 21. 40 na Discovery Channel (37) »
Wątek powiązany z plikiem wideoStało się, Nasierowski zaczyna robotę na chłodni (51) »
Wątek forumćwiczenia sportowe dla poprawienia kondycji (20) »
Wątek forumBiedronka Ruda ŚL (2343) »
Wątek forumOC JUŻ ZA 2800zł NA CIAGNIK SIODŁOWY W PZU!! (1) »
Wątek powiązany z plikiem wideoAndrzej - Typowy dyspozytor międzynarodowy (4) »
Wątek forumCałkowity brak ładunków. Co się dzieje? (39) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymW firmach transportowych brakuje kierowców (357) »
Wątek forumScania najlepsza... (6) »
Wątek forumKtoś coś wie na temat firmy MIŚ Tarnów !!! (28) »
Wątek forumposzkodowani przez firme METRANS DĄBROWA GÓRNICZ (54) »
Wątek forumHS EXPORT IMPORT HENRYK SADOWSKI (1) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymUtrudnienia na przejściach granicznych w Połowcach i Kuźnicy (1) »
Wątek forumzarobki (162) »
Wątek forumtrans poludnie (41) »
Wątek forumGieła ładunków z licytacją i rankingiem firm (10) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymDziesiątki mandatów za parkowanie (2) »
Wątek forumZET TRANSPORT - SPEDYCJA (97) »
Wątek forumkoops zeewolde (216) »
Wątek forumJak wystartowac? (25) »
Wątek forumile zarabia poczatkujacy kierowca kat. c jezdzacy po polsce? (135) »
Wątek forumgerlof gks (1) »
Wątek forumAB DZIERZ BUD zna ktoś tą firme? (37) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymMagnes w litewskiej cieżarówce (7) »
Wątek forumCalais emigranci (4) »
Wątek forumPONADGABARYTY (44) »
Wątek forumBUDOKRUSZ WARSZAWA (322) »
Wątek tylko dla posiadaczy kontPauza dobowa tarczka czy zaświadczenie? (3) »
Wątek forumVAN CARGO PODLASIE-co tak szukaja przewoznikow?? (12) »
Wątek forumWypadek Punto-Mondeo na DK 39 dnia 07. 11. 2015r (2) »
Wątek forumCzy ktoś zna firmę Anhalt. de? Jakie opinie? (37) »
Wątek forumBAKOMA-> Elzbietów (3219) »
Wątek powiązany z artykułem prasowymPrzyczyny wypadków z udziałem samochodów ciężarowych (2) »
Wątek forumpappe (25) »
Wątek forumWak trans (29) »
Wątek forumFirma Mooij wzorowy dt (23) »
Wątek forumVOS Logistic (1115) »
Wątek forumabc przeprowadzki kraków? (27) »
Wątek forumEUROPE GROUP CO TO ZA FIRMA (251) »
ZOBACZ TEŻ »
Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2015
trafficban.com

Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
© 2015 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd