Relaks

WątekAutorPostów
Aplikacja android do oglądania meczów!
Aplikacja android do oglądania topowych wydarzeń sportowych w jakości hd, żeby pobrać aplikację należy wejść z telefonu na stronę sportstube. pl i zainstalować aplikację.

Pierwsze 20 osób, które pobiorą aplikację i się zarejestrują otrzymają darmowe premium na 3dni.

Bezpośredni link do aplikacji: ://sportstube. pl/sportstube. apk
tomaszewski6272
kącik na kawę
Zapraszam na kawę; Od rana do wieczora i w nocy też. Parzona, rozpuszczalna, z ekspresu i każda inna. Ciasteczka do kawy, wedle uznania. Dla każdego coś dobrego; Kawowicze wszystkich wątków w kulturze picia łączcie się! Ważne: Kawy proszę nie przenosić na inne wątki, żeby się nie rozlewała po stolikach, przypadkowych gościach i klientach;

---------------------------------------
Lista NIECHCIANYCH GOŚCI:
---------------------------------------

- wesolek/~prowokator;
- ~toć wieta kto (nhs i jego liczne wcielenia);
- ccx;
- pocztagorski/ ~pocztowy;
- gapa.Lista będzie modyfikowana. Można na nią trafić, można z niej zniknąć. Wszystko w rękach wytrawnych forumowiczów, złaknionych kawy i dobrego towarzystwa.
Buźka! ;-)
~kawiarenka6.194
Takie rzeczy tylko w Polsce 🙈🇵🇱
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl4
Frasyniuk zaczyna brylować w polityce
Mówią że mądremu dwa słowa wystarczą u durnemu to i referatu mało. Czyżby szlachetny styropianowiec i bojownik o lepsze jutro proletariatu szukał dla siebie nowego- starego miejsca? Jakie mogą być tego przyczyny?
antydziad97
NOCNE POGADUCHY
nocne tzw MARKI
~MAREK 130.057
Jelczem do Francji
Myślę, że autor tego cudownego tekstu nie będzie miał nic przeciwko jak przypomnę:)
hudy22
Sprawy do Admina
Tutaj (i najlepiej tylko tutaj) proszę wpisywać propozycje, prośby, sugestie, czy zgłoszenia błędów dla Admina.

Kontakt: forum@etransport. pl

Problemy powtarzające się:
- Brak potwierdzenia po zarejestrowaniu konta?
Proszę o kontakt na mój email z podaniem szczegółów założonego konta.

- Dlaczego usuwam niektóre wątki forum?
Wątki forum są usuwane na wniosek firm (które czują się w ten sposób oczerniane i występują z takim wnioskiem poprzez kancelarie prawne) lub moderatorów (w skutek nadużyć / wulgaryzmów / naruszenia przyzwoitości).

Nie usuwam wątków (dotyczących naruszenia dobrego imienia firm), które zostały zgłoszone jako post w wątku "Sprawy do Admina". Wszystkich wnioskodawców proszę o email z domeny firmy której sprawa dotyczy. Wtedy mamy pewność, że o usunięcie wnioskuje sama firma a nie osoba postronna (chyba że osoba postronna przedstawi odpowiednie pełnomocnictwa)
Admin421
Dla czego warto zaryzykować wszystko i czy w ogóle warto?
Jestem chyba takim normalnym mężczyzną. Praca, dom, żona i dzieci. To wszystko ma swoją wartość. Stabilizacja, stałe dochody i miłość. Jednak myślę, że są rzeczy, dla których postawiłbym to wszystko na szalę. Oczywiście z nadzieją, że nie będzie tak źle, ale ryzyko bym podjął, co już kiedyś zresztą robiłem i choć brałem pod uwage, że mogę zostać zwolniony, to nie zostałem. Zwolniłem się sam, ale to było powiązane.

Pracowałem sobie w biurze. Praca średnio płatna, ale i lekka. Od 9 do 17, a z tego jeszcze codziennie wychodziłem na śniadanie i na obiad do baru. Często wyszliśmy na spotkanie z klientem do restauracji i po potkaniu nie wracaliśmy do biura, tylko wyrywaliśmy panienki w barach. W piątki to była już reguła. Praca fajna, a ja postawiłem ją na szali i straciłem. A zaczęło się od tego, że w niedziele pojechałem z koleżanką na lotnisko sportowe. Odbywał się tam jakiś festyn i skoki spadochronowe. Podszedłem do instruktora skoków, że ja też chcę. Okazało się, że szkolenie zaczyna się w najbliższą środę. Jak mi przyniesiesz na środę ważne badania, to cie zapiszę, powiedział instruktor. W ten oto sposób w poniedziałek zamiast na 9 do biura, od 7 rano sterczałem w kolejkach przychodni ośrodka badań lotniczo lekarskich. Zadzwoniłem pomiędzy jakimiś tam badaniami, że jestem "u lekarza". Na drugi dzień znów w przychodni do południa, a w środę na 17 na kurs, więc z biura wyszedłem o 16. Trzy dni szkoleń i w sobotę skoczyłem z samolotu. W pracy kłopoty zaczęły się w poniedziałek. Szef marudził, marudził, marudził i w końcu wypalił, że on może zaraz mnie zaskoczyć (w domyśle, zwolnić mnie z pracy). Ja na to nie wytrzymałem i wypaliłem: A co ty myślisz frajerze, że ja tego nie wziałem pod uwagę?? Masz mnie za takiego durnia, który rozważając swoje poczynania nie wpadł na to, że konsekwencją może być zwolnienie z pracy. Brałem to pod uwagę. Zawsze biorę pod uwagę najgorszą opcję i jeśli mimo to, uważam że warto, wtedy ryzykuję.

I tu jest sprawy sedno. Podejmując jakieś ryzyko (powiedzmy zdrada małżeńska) bierzesz pod uwagę opcję najlepszą (żona się nigdy nie dowie), oraz opcje najgorszą (żona się dowiaduje, zabiera dzieci i odchodzi). Pomijam opcje pośrednie. Jeśli nie akceptuję opcji najgorszej, to nie podejmuję ryzyka. Muszę zakładać, że coś pójdzie nie tak i w najgorszej sytuacji stanie się to i to. Dlatego nie zaryzykuje małżeństwa dla przygodnego seksu.
Co innego, gdyby to były dwie młode dziewczyny zaznawane na raz. Wtedy podjałbym ryzyko. Nic nie będzie -warto było. Dowie się i rozejdzie się po kościach - warto było. Dowie się i zabierze dzieci - też warto było, bo taka okazja trafia się raz na 100 lat. Mi się jeszcze nie trafiła i szanse na to, że się trafi są mniejsze niż na wygraną w lotto, ale żona wie, że jak się trafi, to pójdę, choćbym miał zamknąć ją na ten czas w piwnicy. Łapać okazję, a później jakoś to będzie.

Kiedy zaczynałem prace jako kierowca ciężarówki, bardzo podobała mi się jedna kobieta pracująca na magazynie w firmie w której odbierałem towar.
Polubiłem ją i ona mnie, ale tam byłem zawsze na chwilę. Startowałem z Wrocławia, jechałem tam i po załadunku, wracałem do Wrocka. Nigdy nie byłem tam dłużej niż godzinę, a ona mieszkała jeszcze z rodzicami. Raz się do nich trochę spóźniłem i ona wychodziła z pracy, kiedy ja dojeżdżałem do firmy. Mówi mi tak. Rodziców nie ma w domu i jak chcę, to dzisiaj. Innymi słowy: Teraz albo nigdy.
Postawiłem samochód na stacji benzynowej, komórkę zostawiłem w aucie i do auta wróciłem na drugi dzień rano. Telefon był rozładowany od dzwonienia bez przerwy. Nie zwolnił mnie wtedy i nigdy nie powiedziałem co się stało. Nigdy. Nie wie do dzisiaj, dlaczego mu zniknąłem na 16 godzin. Powiedziałem, że jak chce to może mnie zwolnić, ale ma nie pytać.

I dzisiaj zastanawiam się, w jakich sytuacjach porzuciłbym wszystko teraz.
Są takie rzeczy, dla których zostawiłbym wszystko.
se*s z dwiema (lub więcej) młodymi kobietami, lot helikopterem (w sensie pilotowania), prowadzenie sportowego auta, pilotowanie wojskowego samolotu.
Powiedziałem swojemu pracodawcy, że gdybym był w trasie i zadzwoniłby do mnie kolega z zapytaniem : Słuchaj wziąłem z wypożyczalni sportowe lamborghini, ale tylko na 24 godziny, wskakuj. To cieżarówkę postawiłbym na 24 h na najbliższej stacji benzynowej.
Powiedziałem żonie, że gdyby tak zadzwoniła moja była, że są u niej dwie koleżanki i napalone na mnie czekają, to wysadziłbym ją z dziecmi na przystanku z auta, żeby wracały do domu autobusem a ja pojechałbym prosto do nich.
Brat mojej byłej pracuje w wojsku i pełni służbe w lotnictwie. Pilotem nie jest, ale kręci się bez przerwy dookoła pilotów. Gdyby któregoś dnia zadzwonił, że jest możliwość, żebym wsiadł z pilotem w samolot i poleciał, nie czekałby na mnie dłużej niż dojazd do jednostki. Gdziekolwiek bym nie był i cokolwiek bym nie robił, przerwałbym to i szukał najszybszego transportu do tej jednostki. Zapłaciłbym za helikopter UBERa, albo ukradł ze stacji benzynowej motor, licząc na to, że później go oddam, czy kradzież odsiedzę w wiezieniu.
Są rzeczy które trafiają się rzadziej niż wygrana w lotto i jak się trafią, bie wolno rezygnować. Żona, gdyby zatrzymywała mnie w domu, to traktowałbym jej poczynania, jak prośbę, żeby podarł i wyrzucił wygrany kupon lotto, bo albo ona albo wygrana.
Tak samo jak każdy pracodawca wie, że straci pracownika który wygra w lotto, bo każdy normalny zwolni się natychmiast, tak samo moja żona wie, że pójdę z dwiema, choćby i nawet ona obserwowała mnie przez szybę. Oczywiście próbowałbym dyskretnie, ale gdyby się nie udało, to trudno. Może jakoś się z tego wykręcę później, a może odejdzie, ale nie zrezygnuję.
Tak jak z tą nieszczesną ciężarówką, zaparkowałem, pozamykałem i wyszedłem. Czy brałem pod uwagę zwolnienie z pracy? Oczywiście, że brałem. Brałem nawet możliwość, że te 300km, dzielące mnie od domu, pokonam już pociągiem, bo szef mnie zwolni w trybie natychmiastowym i do samochodu przywiezie następnego kierowcę osobówką. Dlatego idąc do tej dziewczyny zabrałem z samochodu wszystkie swoje rzeczy.
A z biura zwolniłem się dlatego, że szef mnie obraził. Obraził mnie stwierdzeniem, że ZASKOCZY mnie zwalniając mnie z pracy. Myślał, że ja podejmuję taką ważną decyzję i nie wpadłem na to, że on może mnie za to zwolnić. Innymi słowy, miał mnie za ostatniego durnia. Za to mu nagadałem i odszedłem. Paradoksalnie, to on mnie na koniec przeprosił, ja go przeprosiłem za nazwanie go frajerem i odszedłem. Za podjetą decyzję nie przeprosiłem, bo decyzja była słuszna i gdybym miał ją podejmować jeszcze raz, podjąłbym identyczną.

A jak jest z wami?? Dla jakich pasji i fantazji postawilibyście na szali prace, małżeństwo i zdrowie??
~wrocławiak41
To będzie jakby nauka od nowa
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2
2 samochody od bezdomnego dla Rydzyka
Przed chwilą obejrzałem na yt jak ojciec dyktator mówi, że otrzymał dwa samochody od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy który później zmarł... No i tak się zastanawiam do jakiego stopnia trzeba być upośledzonym umysłowo żeby wierzyć Rydzykowi i jego "katolickim" mediom oraz politykom których Rydzyk w tych mediach promuje...
najemnik154
smsik
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
I gdzie tu sens?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl5
A może tak do kościoła?
Zamiast siedzieć w domu to może się pomodlć w niedziele na mszy i było by mniej wypadków?
~dla idiotów7.053
CLUB... SENIORA... ! ! ! ! 1
Tak jak w kabarecie "Starszych Panów", ma byc wesoło i z kulturą... Andrzej, stary szofer, jeszcze starsz szofer... i wielu im podobnych (wiekiem)... tu jest teraz miejsce na pogaduchy !
Młodym wolno czytac, pisac z kulturą - chamstwa nie uznajemy !
ZAPRASZAM DO CLUBU...
też stary szofer500
Koniec z dawaniem na WOŚP
Kierowcy zaczęli mnie tyle kosztować, że nie stać mnie na to, żeby choć złamany grosz podarowac potrzebującym.
~Pysia252
Kot czyli plama pod bliżniakiem
Podpinając naczepę przejechalem kota "sefa". Kot był rasowy, droższy od przyzwoitej pensji kierowcy. Nigdy nie byl spuszczany do klozetu i wyrzucany na bruk. W ryj tez nie dostał. Nie jadał angielskich parówek bo żle wplywają na sierść. Kupę robił tylko do kuwety z odpowiednim piaskiem/ najlepszy to ten z "Białej Góry" i blisko/. Stoję juz na tym kocie trzecią godzinę. Zaraz wróci" sef"/pojechał na parking po zepsutą ciężarówkę. Wziął tylko drut. Mechanior z tego "sefa". drutem naprawić ciężarówkę. /Boję się że spotka mnie los którego ten kot nie zaznał. Co robić?
~leon15
Witam szukam zmiennika do podwójnej osoby Łódź i okolice
Witam szukam zmiennika do podwójnej obsady, robi się 3 kółka w miesiącu kółko trwa od 6 do 8 dni kierunek Hiszpania robota w miarę ułożona w porządku szef i spedytor 15 aut więcej informacji udzielę na privie lub przez telefon coś o sobie 24 lata 8 miesięcy doświadczenia jazda na chłodni.
adrian942
Kochanki kierowców
... i już
~zainteresowane4.400
Kobietki kierowcy tira
życie z kierowcą- Witajcie są tutaj kobiety ktore żyją z kierowcami ciężarowek? Jak sobie radzicie z tęsknotą i życiem właściwie w samotności bo ciągle brak tej 2 połówki. / pozdrawiam wszystkie kobietki zwiazane z kierowcami. )
~Jagódka9
kobiety kierowcy
Witajcie kobiety kierowców ; -) jestem jedną z nich ; ) jak się Wam żyje z ciągła rozłąką?
~Busia10
Dobry żart, tynfa wart
wpisujcie kawały, tak by było śmiesznie
~Gaudy3.168
Kącik na browara.
Zapraszam na browara; od rana do wieczora i w nocy też. Lane, z sokiem, z puszki lub butelki-wedle uznania. Piwosze wszystkich wątków łączcie się!WAŻNE-nie jeżdzimy po spożyciu!
~Browarnik1.049
Dziadtransy padną, Niemcy ich wykończą!
Dzikie firmy z dzikiego kraju czyli Polski zostaną wyeliminowane przez firmy z cywilizowanej części europy czyli między innymi Niemiec.
W Niemczech więcej praw ma zwierze niż w Polsce polski kierowca.
Świat, Europa idą do przodu a polski kierowca zarabia mniej niż 12 lat temu kiedy ja jeździłem na centa po unii za nim ten dziki kraj do niej przystąpił. Ale wówczas 90% de*ili co teraz są cwaniakami na międzynarodówce o transporcie wówczas mogło tylko marzyć!
~wróżka297
Szanowni imigranci!Witamy w Polsce!Nie ma pieniędzy, nie ma
pracy, nie ma przyszłości. Zawróćcie!

zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl30
Konia z rzędem, dla tego kto odgadnie markę :)
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl4
Miss etransportu
Panowie, ogłaszam wybory nafajniejszej i najładniejszej dziewczyny/kobiety zalogowanej na etransport... głosowanie na własne żony zabronione... stan cywilny kandydatek obojętny!
ginekolog-amator276
Problem z potencją
Panowie sprawa trudna dla mnie. Orientujcie się czy jest mozliwe w wieku 30 lat mieć problemy z potencją? Co mam robić? Bo brałem tabletki bez recepty ale nie podzialały na mnie : ( RObiłem sobie testosteron i jest w normie. Do lekarza średnio chce mi się udawać.
~rokson28
Telewizja w laptopie
Czesc,

Chcialbym kupic zewnetrzna karte telewizyjna do laptopa.
Nie znam sie specjalnie na sprzecie, wiec prosze Was o pomoc w wyborze dobrej jakosci sprzetu za rozsadne pieniadze.

TV w laptopie bede ogladal zarowno w kraju jak i za granica (np: wlochy, hiszpania) w kabinie samochodu.
Czy bede musial dokupic dodatkowa zewnetrzna antene zeby poprawic jakosc sygnalu?
Cena do 500 zl.
~kjakkierowca42
Mała zagadka na rozruszanie szarych komórek i oczu ;)
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl6
Czy kierowcy lubią muzyke ''ROCK, METAL''
s://www. youtube. com/watch?v=RNRsvFsY 9qk

przykładowy link do kawałka z ostrzejszymi rifami.

odmian jest wiele:
Rock Blues: Black Label Society, Mark Knopfler, Eric Clapton
Progressive Rock: Dream Theater
Trash: Pantera, Metallica, Megadeth
Rock, Metal: Motorhead, Iron Maiden
Hesher129
Rzucenie palenia.
Czy komuś udało się rzucić papierosy na stałe? Noszę się z takim zamiarem od długiego czasu, ale to ciężka sprawa, szczególnie za kółkiem. Jakieś porady?
~Przem75
Wędkowanie
Prosze o info na temat wędkowania nad Morzem we Włoszech. Czy jest wymagane zezwolenie czy nie, Jesli tak to gdzie i na jakich zasadach jest wystawiane oraz koszty zezwolenia.
~Szczupak16
Los Kalego czyli opowieść szefa...
(Na podstawie przeżyć niewłasnych... )

( Postanowiłem zmienić wozaka,
bo ten obecny to pica taka...

Kwitów zapomni, drogę pomyli
( choć jeszcze przed nim to gorsi byli... )

A za granicą - na migi gada...
i to jest jego największa wada...

Wprawdzie nie kradnie, ani nie pije,
nie jeździ także na łeb na szyję,

auto umyje i zatankuje,
czasem naprawi i przesmaruje,

nie mam mandatów, w normie się mieści,
auto mu pali mniej jak trzydzieści,

i na magnesie pojechać umie,
że tak być musi - dobrze rozumie...

Spytacie zatem : co mam do niego?
Oto jest lista grzechów Kalego :

Zaczyna mówić coś o podwyżce :
"Za rozładunek daj choć po dyszce,

za wekend stany rzuć choć sto złotych,
nie chcę od ciebie ogromnej kwoty,

do kilometra dołóż dwa grosze,
tylko o tyle cię szefie proszę...

... i miesiąc nie chcę już siedzieć w budzie...
chcę żyć jak wszyscy normalni ludzie...

ja też mam domek, rodzinę, dzieci...
a zaraz wnuczek rodzi się trzeci... "

Uszom nie wierzę !!! Żart to czy kpina? !?!
Kali o prawa się dopomina !!!

Na uniwerku ( tym parkingowym )
coś mu musieli nakłaść do głowy...

Znajdzie się takich "mądrych" gromada
i jeden z drugim "prawa" wykłada...

Że mam mieć diety, ryczałt, urlopy...
Oni jak dzieci choć stare chłopy...

Pewnie Kalego nabuntowali,
a on powiada : " Nie jadę dalej,

albo podwyżka - albo odchodzę,
rydwanu inny niech bierze wodze... "

To rozbój ! Szantaż ! Gwałt ! Wymuszenie !
Kali wyczyścić chce mi kieszenie !

A nie wystarcza ci że masz pracę,
a ja uczciwie ci za nią płacę?

Kilometr - groszy trzydzieści osiem,
a ty tu ryjesz jak w błocie prosię...

Lat masz sześćdziesiąt, jesteś już siwy,
już ci nie w głowie wódka i dziwy...

Po co ci kasa? Wolne wekendy?
Tyś w domu gościem wzorem przybłędy...

Tyleś lat robił, co ci odbiło?
A przecież dalej mogło być miło...

Co za bezczelność ! Brak wychowania !
Chamstwo wynikłe z wyrachowania !

Wekend chce wolny, większą wypłatę...
Ja mam wydatki : Buduję chatę,

kupiłem mesia, lecę na wczasy,
jacht mam na raty... ciężkie są czasy...

Ja ledwo przędę, czy nie rozumiesz?
Tylko o sobie pomyśleć umiesz?

Więc krótka piłka : zmieniam szofera,
a ty się zaraz z firmy zabieraj !!!

Tak jak mówiłem : zmieniam woźnicę.
Już czas mi nową zatrudnić picę...
najemnik51
Kącik bez wodki... na książkę.
Wśród pijanstwa, świadomego bądź nieświadomego alkoholizmu i innych pijackich kącików, pragnę abyśmy zainicjowali wieczorek. Wieczorek z książką. Pokażmy, ze nie tylko żule obecni są na forum. Wpisujcie pozycje, ktore warto przeczytac.
TatoMarcinaSE15
Dobra książka?
Szukam jakiejś dobrej lekkiej książki, teraz jak pracuje na nocki mam dużo czasu i chyba książka będzie dobrym sposobem zabicia go :D Znacie może koledzy i koleżanki jakieś ciekawe tytuły?
Forresto78
Jakie krople do oczu polecacie?
Jezdze na magnesie po 20 godzin i czasem bym pojechal wiecej bo wiadomo kasa jest dobra ale oczy mnie pieko. macie jakies sprawdzone klrople zeby zakropic i zeby oko dzialalo jak po wyspaniu?
~Spejson17
Jak sobie poradzic z napięciem seksualnym?? ?
Nierozładowane napięcie seksualne objawia się rozdrażnieniem, niepokojem, niekiedy agresją, a także bólami jąder u mężczyzn. Zazwyczaj kojarzy się z męskim problemem. Nieprawda. Kobiety odczuwają go równie często, szczególnie jeśli u ich boku nie ma stałego partnera albo ukochany ma dużo mniejsze potrzeby seksualne. Seks stanowi naturalną potrzebę naszego organizmu, podobnie jak oddychanie czy trawienie. Człowiek powinien zaspokajać swój popęd seksualny. Taka jest prawidłowość biologiczna. W innym wypadku nierozładowane libido może mieć negatywne skutki. I to nie tylko fizyczne, ale też psychiczne i społeczne. W skrajnych przypadkach przedłużająca się niemożność zaspokojenia potrzeb seksualnych może prowadzić do depresji czy nerwicy. Prosze Admina o nie usuwanie wątku gdyż uważam, że ma duży związek z życiem kierowcy w trasie a forumowiczów prosze o mądre wypowiedzi.
~Zbychu91
Tajemnica dobrego taksówkarza
Niezależnie od pochodzenia i drogi życiowej lubimy wiedzieć gdzie jesteśmy. Nikt przecież nie lubi błądzić. Nikt nie lubi czuć się obco, być w nieznanym miejscu... Tajemnicą dobrego taksówkarza jest odpowiedni przewóz z punktu A do punktu B. Z jednej dzielnicy do drugiej. Z miasta do miasta. Tak, aby pasażer mógł odpocząć, by nie musiał nerwowo spoglądać ani na zegarek, ani na bijący, bezduszny taksometr. Ogromnie ważny jest wybór najprostszej i prowadzącej do celu drogi. Niewiele korporacji taksówkowych dysponuje doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Oczywiście, niektóre są wydajne, z reguły jednak nie są przyjazne. Inne rozgraniczają, dzielą klientów, wybierając tylko tych, którzy są opłacalni. Chcę przełamywać schematy. Nie chcę, by klienci czuli się niekomfortowo. Najważniejsze jest przecież dobro drugiego człowieka.

Więcej na: taxibogacz. wixsite. com/taxibogacz
TaxiRadomskoBogacz1
Lepsze Święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia?
Które święta mają więcej magii świątecznej Waszym zdaniem?
zbychoo48
To się nazywa pech!
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl7
kawaler 32 lata szuka dziewczyny
jestem kawalerem, 180 wzrost waga 100 kg szukam sympatycznej dziewczyny
~kierowca volvo48
Samotność kierowców, albo wszyscy chcą kochać.
Ilu z kolegów czytających te słowa jest samotnych? Ilu wraca do pustych czterech ścian? Na ilu z nas nie czeka nikt, a jedynym powodem powrotu do kraju jest konieczność opłacenia rachunków?
Dość tego, Panowie! Szukamy Żon!!! Jako że podatki i śmierć dopadną kiedyś każdego, jest to słuszna koncepcja, aby już dziś poszukać dobrej księgowej; -)
Ile Pań chciałoby mieć na kogo czekać? Ile pięknych kobiet chciałoby poznać fajnych, przyjaznych, nieźle sytuowanych facetów, którzy za miły uśmiech i odrobinę emocjonalnego ciepła pozostawią w domu znaczną część niemałej przecież wypłaty?
Miłe Panie! Wasi przyszli mężowie są tutaj, musicie tylko poczekać, aż wrócą z trasy!
Yeti2.226
Jaki olej i ile go dolac do wywrotki i gdzie?
Potrzebuje informacji na temat jaki olej lac do zbiornika oleju w wywrotce. Jest to olej do silownika kipra. W instrukcji pisze ze trzeba sprawdzac codziennie i nalewac do maximum. Jestem w tym temacie zielony bo nigdy nie jezdzilem wywrotka.
~piotrek wywrotka122
Co tam rejestracja, ważne że volkswagen :)
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2
co kupic kierowcy TIRa na urodziny?
drodzy kierowcy, dajcie cynk o czym marzycie? jaki najlepszy prezent dla Was? co by Was najbardziej ucieszylo? szukam prezentu na urodziny!
mizelka27
czy jest tu jakiś samotny trucker?
czy jest tu jakiś samotny kierowca z dolnośląskiego chcący ułożyć sobie życie z pasjonatką ciężarówek?
gabi198641
Czy to na pewno tędy?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl8
Takie moje przemyślenia...
SUPER OFERTA PRACY
( LUB POLSKIE REALJA ).

Postanowiłem zmienić swą pracę,
szefa, samochód oraz złą płacę.

Włączam e-transport i w dziale "Praca"
jedno z ogłoszeń uwagę zwraca...

"Super oferta ! Super robota !
Super warunki ! Żadna głupota !"

Biorę telefon, numer wybieram
bo też ciekawość straszna mnie zżera...

-Halo, dzień dobry, ja z ogłoszenia,
czy się dostanę bez polecenia?

Jestem uczciwy, mam doświadczenie
i bardzo chętnie pracę swą zmienię...

Startować mogę choćby od zaraz,
mów pan w co gramy i gra gitara...

-Ja oferuję ze sześć tysięcy,
a jak za mało - obiecam więcej...

Mam tylko żądań prościutkich kilka,
by je przedstawić potrzebna chwilka...

Więc notes weź i pilnie notuj
byś zaraz był do startu gotów...

Byś płacę z frachtu miał lub kilometra
i mówił wszystkim jaka jest świetna.

Byś się podstawy mi nie domagał,
nie jęczał o nią ani nie błagał.

Byś też za urlop nie chciał pieniędzy
bo doprowadzisz mnie tym do nędzy.

Byś dał obciążyć się za przepał
tak bym wypłatę ci przetrzepał.

Byś czekał z miesiąc na swą wypłatę
bo lizing ciągle dzwoni po ratę.

Byś także nie chciał telefonu,
bo ten służbowy - to po co komu?

Byś jeździł tylko landówkami,
bez kosztów - to tak między nami.

Byś jeździł szybko i oszczędnie
bo mi inaczej konto zwiędnie.

Byś umiał zawsze i wszędzie zdążyć,
nigdy nie zbłądzić ani nie krążyć.

Byś obiad jadł o drugiej w nocy
bo wcześniej trza po towar skoczyć.

Byś nie marudził, byś nie narzekał,
na załadunek i z tydzień czekał.

Byś "młotków" nie używał brachu,
gdy załadunek - to pauza w tachu.

Byś nie zapomniał o magnesie,
on i po czasie cię poniesie...

Byś w budzie kisił się trzy tygodnie,
wszyscy tak robią, wszak tak jest modnie.

Byś koło zrobił bez lewarka,
taka jest żądań moich miarka.

-Wie pan... to ja się zastanowię...
zobaczę co mi żona powie...

( Bo trzy tygodnie bez ogona
to nie wytrzyma moja żona... )

-Decyduj chłopcze teraz, już, zaraz,
bo chętnych u mnie jest cała chmara...

Bo przecież wszędzie będzie ci gorzej,
i tylko u mnie lepiej być może...

-Ja podziękuję. Nie będę świnią,
niech inni skrzydła u was rozwiną.

Choć twa oferta jest chipersuper
To wsadź ją sobie szefuniu w du/pę !
najemnik32
Poszukuje bohatera do mojego filmu. Kierowcy jeżdżącego z
Polski na kilkudniowe trasy do Zachodniej

Szukam kierowcy samochodu ciężarowego, który przemierza Europe Zachodnia wyjeżdżając z Polski. Chciałbym zrobi film dokumentalny o życiu w drodze.

Jestem student szkoły filmowej w Łodzi. Niedawno wróciłem z emigracji w Anglii gdzie pracowałem jako kierowca. Chciałbym oprzeć film na niektórych ze swoich doświadczeń.

Zainteresowanych proszę o kontakt na: jacob. ko@icloud. com albo 511 195 605
~Jakub14
pirat drogowy
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1